افزایش امنیت تصاویر گوشی های اندرویدی

کمپانی تازه کار Photo Video Vault Security مدتی پیش دست به ابتکار جالب توجهی زد و نرم افزار VaultDroid Hide Photo Video OS 10 را به عنوانی بسیار جذاب برای افرادی که علاقه به حفظ حریم شخصی خود دارد را روانه بازار کرد این نرم افزار در دو نسخه عادی و پرمیوم وجود دارد که برای سیستم عامل اندروید آماده شده است. نرم افزار یاد شده روش بسیار هوشمندانه ایی را برای مخفی کردن برخی فایل ها ایجاد کرده است . به همین دلیل این نرم افزار در مدت زمان کوتاهی بسیار پرطرفدار شده است.

کمتر کاربر گوشی های هوشمند را می توان یافت که برای اطلاعات شخصی خود اهمیتی قائل نباشد و اجازه دهد تمام اطلاعات خود را دیگران مشاهده کنند به همین دلیل استفاده از نرم افزار های موجود در این زمینه بسیار پر رونق است. استودیو ی نه چندان مشهور Photo Video Vault Security با توجه به شناخت بسیار خوب از نیاز های کاربران نرم افزار خاص خود را روانه بازار کرده است که به نظر بتواند تمام نیاز های کاربران را با امنیت بسیار خوب برطرف کند.

نرم افزار یاد شده همانطور که بیان شده از رمز نگاری خاصی استفاده می کند که این قابلیت را به کاربران می دهد تا بتوانند با خیال راحت تصاویر و ویدئو را در گوشی هوشمند خود نگهداری کنند. تا این بخش ماجرا کار بسیار روتین است و نرم افزار های زیادی در استور رسمی گوگل وجود دارد که این موضوع را با کیفیت خوب مهیا کرده اند. اما نکته جالب توجه  ظاهر این نرم افزار است که کمتر کاربری از آن به عنوان یک نرم افزار مخفی ساز یاد می کند. زمانی که کاربران وارد این نرم افزار می شوند تنها با یک صفحه نمایش عددی مشابه آنچه در بخش تماس ها در گوشی های آیفون مجهز به IOS11 است رو به رو می شوند که به نظر غیر قابل دسترسی به مرحله بعد است اما کسی که این رمز گذاری را انجام داده است پس از وارد کردن آن می تواند وارد صفحه ی دیگری شود که تمام اطلاعات در آن بخش ذخیره شده است و به راحتی قابل استفاده خواهد بود.

لینک دانلود نرم افزار VaultDroid Hide Photo Video OS 10 برای سیستم عامل اندروید از استور رسمی گوگل

برخی دیگر از ویژگی های  نرم افزار کاربردی VaultDroid Hide Photo Video OS 10 نیز به شرح زیر است:

  • مخفی کردن فیال های خود در قالب یک برنامه شماره گیر!
  • استفاده از یک تکنیک جدید و هوشمند برای رمزنگاری
  • بسته شدن خودکار برنامه پس از چند ثانیه استفاده نکردن از آن
  • عکس برداری از محیط هنگام وارد کردن اشتباه رمز
  • استفاده از اثر انگشت برای بازکردن برنامه و دسترسی به فایل ها
  • محیط کاربری بسیار ساده و آسان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *