گلکسی واچ اکتیو 2 سامسونگ

گلکسی واچ اکتیو 2 سامسونگ احتمالا در آینده نه چندان نزدیک وارد بازار می شود. به تازگی تصویری از این ساعت هوشمند در فضای مجازی منتشر شده است.

شرکت سامسونگ از اولین مدل گلکسی واچ اکتیو در ماه فوریه سال جاری میلادی رونمایی کرد و اکنون نیز به نظر می رسد این شرکت تا مراحل خوبی از توسعه نسل بعدی این ساعت هوشمند پیش رفته باشد. تصویر لو رفته از گلکسی واچ اکتیو 2 نشان می دهد که این ساعت هوشمند قرار است در دو اندازه 40 میلی متری و 44 میلی متری عرضه شود و به نظر می رسد یکی از این نسخه ها، به شبکه ارتباطی LTE مجهز می شود.

نسخه مجهز به شبکه ارتباطی LTE باتری بزرگتری، 340 میلی آمپر ساعت خواهد داشت که نسبت به باتری نسخه وای فای، 237 میلی آمپر ساعت بزرگتر است. سامسونگ گلکسی واچ اکتیو 2 دارای تفاوت های ظاهری در مقایسه با نسخه قبلی خود است. بر خلاف گلکسی واچ اکتیو و اکثر ساعت های هوشمند سامسونگ، گلکسی واچ اکتیو 2 فاقد قاب چرخان خواهد بود.

گلکسی واچ اکتیو 2

برخی دکمه های این ساعت شکل متفاوتی پیدا کرده اند؛ برای مثال دکمه هوم در نسخه جدید دارای حلقه ای قرمز به دور خود است. در پشت ساعت و دور سنسور ضربان قلب، لبه ای تعبیه شده است. با این همه، برای مشاهده تغییرات کاربردی این ساعت جدید باید تا زمان معرفی آن منتظر بمانیم.

با توجه به این موضوع که گلکسی واچ اکتیو به تازگی وارد بازار شده، عرضه نسخه دوم آن در آینده نزدیک چندان منطقی به نظر نمی رسد. سامسونگ نزدیک به یک ماه دیگر از پرچمدار جدید خود، گلکسی نوت 10 رونمایی می کند. این احتمال وجود دارد که در این مراسم با یک ساعت هوشمند جدید روبه‌رو شویم که البته به احتمال زیاد نسخه دوم گلکسی واچ اکتیو نخواهد بود.

منبع:کلیک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *