گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

آموزش گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام تاثیر بسیار زیادی روی محتوای تولید شده در اینستاگرام دارد، آموزش این ترفند زمان کوتاهی نیاز دارد با این وجود می تواند روی کسب و کار و تبلیغات شما بسیار کاربردی و موثر باشد. از این رو قصد داریم در این قسمت به آموزش روش گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام به صورت قدم به قدم بپردازیم.

قبل از آغاز آموزش روش گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام این موضوع را در نظر داشته باشید که با استفاده از این روش می توانید مخاطبان و مشتریان بسیاری را به صورت مستقیم وارد وب سایت خود کنید تا بتوانند محصولات شما را خریداری کنند یا وارد صفحه خبری شما شوند، البته تمام کاربران این شبکه اجتماعی قادر با انجام این کار نیستند وبرای گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام نیاز به فعالیت قدرتمند شما در این صفحه اجتماعی محبوب است.

استوری اینستاگرام در حالت عادی در اختیار تمام کاربران قرار می گیرد و می توانید تصاویر، فیلم ها و .. را در صفحه اجتماعی خود به مدت 24 ساعت مشاهده کنید، با این وجود برای قرار دادن لینک در story اینستاگرام باید حساب تایید شده اینستاگرام را داشته باشید و بیش از 10 هزار فالور داشته باشید. به طور کلی صفحات بالاتر از 10 هزار فالور قادر به استفاده از این قابلیت جذاب برای قرار دادن لینک در story هستند.

گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

مزایای قابلیت اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام

همانطور که در بخش بالا بیان شد این روش برای فروش و همچنین تبلیغات اهمیت بسیار زیادی دارد، بسیاری از شبکه های اجتماعی برای معرفی وب سایت ها تشکیل می شوند و قصد دارد به معرفی وب سایت بپردازند، با توجه به این موضوع که در پست های اینستاگرام نمی توان لینک قرار داد، این موضوع شرایط جالبی را برای معرفی وب سایت و بخش های آن در اختیار صفحات کسب و کار قرار نمی دهد، از این رو قابلیت اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام به شدت مورد توجه کسب و کارها قرار گرفت.

در کنار این موضوع توجه داشته باشید که کاربران اینستاگرام علاقه مند به مشاهده تصاویر جذاب هستند تا متن ها طولانی از این رو می توان برای مشاهده مطالب طولانی از این روش استفاده کرد تا در عین زیبایی ظاهری مطالب مورد نیاز خود را نیز به اشتراک بگذارید.

آموزش گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

نحوه گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

در این بخش قصد داریم به روش گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام بپردازیم. اضافه کردن لینک در استوری اینستاگرام در چند مرحله بسیار ساده ممکن می شود و مسیر مشابهی مانند استوری های عادی دارد.

برای قرار دادن لینک در story باید وارد بخش اصلی اینستاگرام شوید و در قسمت بالا سمت چپ Instagram feed خود آیکون دوربین عکاسی را پیدا کنید.

وارد آیکون دوربین عکاسی شوید و در این بخش می توانید به دوربین عکاسی خود، ویدئو و همچنین قابلیت هایی پیش فرض اینستاگرام مانند بومرنگ دسترسی پیدا کنید.

گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

آیکون LINK را انتخاب کنید

در ابتدای مطلب بیان شد که برای دسترسی به نحوه گذاشتن لینک در استوری نیاز دارید که تعداد فالور های شما بالاتر از 10 هزار نفر باشد، اگر صفحه شما از این قابلیت پشتیبانی می کند در بخش بالا سمت راست تصویر انتخابی برای اینستاگرام آیکون لینک را مشاهده می کنید که در این بخش می توانید لینک مورد نظر خود را وارد کنید و در صورت تایید لینک می توانید روی قسمت بالاسمت راست صفحه آن را مشاهده کنید. پس از این کار می توانید استوری خود را پست کنید، در این بخش توجه داشته باشید که بهتر است پس از انتشار استوری آن را امتحان کنید و در صورت بروز مشکل،ایرادات آن را برطرف کنید.

البته در نظر داشته باشید که اگر تعداد فالور های شما کمتر از 10 هزار نفر است نگران نباشید، اینستاگرام ابتدا این قابلیت را برای کاربران بالاتر از 1 میلیون فالور در نظر گرفته بود و به نظر می آید به مرور برای افراد بیشتری این ویژگی در نظر گرفته شود.

استوری اینستاگرام

[rt_quote name=”” position=”” style=”style-1″ link=”/آموزش-تگ-کردن-در-استوری-اینستاگرام/” link_title=”آموزش تگ کردن در استوری اینستاگرام” id=”” class=””]همچنین بخوانید:[/rt_quote]

اضافه کردن بخش CALL TO ACTION برای استوری

مهمترین بخش آموزش گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام را باید این قسمت دانست. قبل از ارسال استوری گزینه ویرایش را انتخاب کنید. در این بخش به کاربران خود می توانید اطلاع دهید که برای مشاهده ادامه مطلب باید صفحه مورد نظر خود را به سمت بالا بکشند، این موضوع تاثیر بسیار زیادی روی باز کردن لینک ها توسط کاربران دارد، البته در نظر داشته باشید که برخی از کاربران از حضور این قابلیت جذاب هنوز خبر ندارند و بهتر است با ظاهری متفاوت آن ها را از این موضوع مطلع کنید.

CALL TO ACTION

[rt_quote name=”” position=”” style=”style-1″ link=”/امکان-اضافه-تصاویر-متحرک-استور/” link_title=”امکان اضافه کردن تصاویر متحرک به استوری اینستاگرام” id=”” class=””]همچنین بخوانید:[/rt_quote]

چگونه در استوری see more بگذاریم؟

در این میان توجه داشته باشید که خروجی که کاربران دریافت می کنند با خروجی ای که شما به عنوان ادمین آن صفحه مشاهده می کنید، متفاوت است و کاربران با قسمتی رو به رو می شوند که برای باز کردن لینک مورد نظر باید آن را به سمت بالا بکشند در این بخش با گزینه ی see more رو به رو می شوتد و لینک قرار گرفته شده به صورت مستقیم برای آنها اجرا می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *