نحوه بازیابی رمز یاهو

یکی از مشکلات افراد این است که چگونه رمز یاهو خود را بازیابی کنند.تعداد زیادی از افراد از ایمیل یاهو برای انجام کار های خود استفاده می کنند. اکنون ما با نحوه بازیابی رمز یاهو با شما خواهیم بود، با ما همراه باشید.

فراموشی آی دی یاهو

اگر افزون بر پسورد، حتی ایدی یاهو خود را نیز فراموش کرده اید، دستور العمل های مرحله به مرحله یاهو برای بازیابی اطلاعات ایمیل یاهو خود را دنبال کنید تا بتوانید ایدی خود را پیدا کنید.

رمز عبر فراموش شده ایمیل حساب های پارتنر

یاهو جهت دسترسی مجدد به اکانت یاهو برای دستیابی به اکانت فراموش شده را تعیین کرده است. برای این کار شما می توانید راهنمای ورود به حساب ایمیل یاهو استفاده کنید. بسته به امنیت های تعیین شده حساب شما، برخی از گزینه ها برای بازیابی پسورد به شما نمایش داده می شوند.

تغییر مجدد رمز ایمیل یاهو حساب های پارتنر

اگر شما یک حساب ایمیل یاهو از طریق یکی از سرویسهای (Verizon، AT & T، Frontier، Rogers، BT، Sky، Spark یا MTS) داشته باشید، از این دستورالعمل های برای تغییر یا تنظیم مجدد رمز عبور ایمیل خود استفاده کنید. رمز عبور یاهو به شما امکان دسترسی به هر سرویس که با یاهو از آن استفاده می کنید را می دهد. اگر شما رمز فعلی خود را بدانید می توانید از این طریق اقدام به تغییر ان کنید در غیر این صورت می توانید از نو دوباره با Reset کردن آن را تنظیم کنید. برای تغییر رمز عبور خود با استفاده از یک مرورگر نیز می توانید به اطلاعات حساب یاهو بروید و منو را انتخاب کنید. سپس به بخش Account Security رفته و گزینه Change Password را بزنید. بعد از وارد کردن رمز عبور جدید روی دکمه  Continue کلیک کنید.

به دست آوردن رمز عبور فراموش شده یاهو

سیستم یاهو با استفاده از عواملی همچون امنیت حساب، دسترسی های مختلف به حساب و.. با روش های متناوب به شما جهت بازیابی پسورد ایمیل Yahoo کمک می کند. بعد از ورود به سیستم بازیابی رمز عبور، شماره تلفن یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید و روی Continue کلیک نمایید. اگر شما پیام متنی از طرف یاهو در گوشی خود دریافت کردید، گزینه Yes, text me an Account Key را انتخاب کنید. اگر هم به ایمیل پشتیبان دسترسی دارید گزینه Yes, send me an Account Key را بزنید. سپس با استفاده از روشی که انتخاب کرده اید، باید کد امنیتی یاهو را وارد کنید تا هویت شما به عنوان صاحب اکانت تایید شود.

بازیابی پسورد ایمیل با سوال امنیتی

اگر در زمان ساخت اکانت یاهو، سوالات امنیتی را نیز تعیین کرده اید، می توانید از طریق پاسخ صحیح دادن به این سوال ها نیز با روش بازیابی پسورد ایمیل یاهو با سوال امنیتی به اکانت خود دسترسی داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *