بهترین ارز دیجیتال برای استخراج چیست؟

بهترین ارز دیجیتال برای استخراج

ارزهای دیجیتال زیادی در سرتاسر دنیا وجود دارد که شما می توانید به روش های مختلف آنها را استخراج کنید. زمانی که شما این ارزهای دیجیتال را به اصطلاح ماین کردید می توانید در بخش های مختلف آنها را خرج کرده یا حتی آنها به ارز رایج کشور تبدیل کنید. در چند ماه اخیر ارزهای دیجیتال دچار افت شدید شده اند ولی این موضوع برای این ارزها موضوعی طبیعی و نرمال تلقی می شود و احتمال زیاد در ماه های اولیه سال جدید میلادی دوباره شاهد رشد این ارز دیجیتال باشیم. بریم سراغ مبحث اصلی و معرفی بهترین ارز دیجیتال برای استخراج:

بهترین ارز : بیت کوین

یکی از بهترین ارزهای دیجیتال است که از آن برای معاملات مختلف استفاده می شود. شما می توانید این ارز دیجیتال را به روش های مقرون به صرفه استخراج کنید.

بیت کوین

بهترین ارز : مونرو

مونرو یا همان XMR یکی از بسترهای جذاب ارز دیجیتال بوده بر اساس الگوریتم های رمزگذاری شده تولید می شود. شما می توانید این ارز را با یک میزان مشخص به وسیله سخت افزارهای مناسب استخراج کنید. سیستم پرداختی مونرو به این صورت است که شما همیشه ناشناس باقی خواهید ماند و این ارز حسابی سودده است.

ارز دیجیتال مونرو

بهترین ارز : اتریوم

اتریوم چند وقتی است که در دنیای اقتصاد رشد چشم گیری داشته است و احتمالا ما از این ارز صحبت های زیادی خواهیم شنید. این ارز بر بستر بلاک چین ساخته شده است و یکی از ارزهایی است که امنیت بالایی در دنیای مجازی دارد. اتریوم توانست مفهوم قرارداد هوشمندانه را به بلاک چین اضافه کند. این ارز هم اکنون توانسته به یکی از ارزهای مشهور در جهان تبدیل شود.

ارز دیجیتال اتریوم

بهترین ارز : Dash ( دَش)

یکی دیگر از بهترین ارزها برای استخراج Dash است که از ژانویه سال 2014  شروع به کار کرد. آنها از الگوریتم X11 برای تولید بازه ها استفاده کردند. این ارز تلاش می کند تا فعالیت های مالی شما امن و مخفی باقی بماند. شما می توانید این ارز را از Pool های مخصوص آن استخراج کنید. سیستم Dash حالت Open Source داشته ولی دارای امنیت بالایی است. سیستم این ارز دیجیتال به این صورت است که هیچ فرقی با پول نقد ندارد.

ارز دیجیتال Dash

بهترین ارز : Litecoin

یکی از بهترین ارزهای نقره ای در دنیای ارزهای دیجیتال Litecoin است که توانسته نگاه خیلی از ماینرها را به خود جلب کند. این ارز چهار برابر بیشتر از بیت کوین می تواند تراکنش مالی انجام دهد. شما می توانید این ارزها با سخت افزارهای مقرون به صرفه استخراج کنید. شما با استفاده از این سیستم ، هیچ هزینه ای در قبال تراکنش های خود پرداخت نمی کنید.

ارز دیجیتال Litecoin

بهترین ارز : ریپل ( Ripple )

این ارز تلاش می کند تا سرعت تراکنش های مالی را افزایش دهد و این خصوصا در مورد تراکنش های بانکی تاثیر گذار بوده است. هدف اصلی ریپل این است که تراکنش های مالی را سریع تر و ارزان تر کند.

ارز دیجیتال ریپل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *