5 بازی‌ برتر و رایگان اندروید

این هفته قصد داریم فهرست 5 بازی‌ برتر و رایگان اندروید هفته را بر اساس آمار فروشگاه گوگل برایتان معرفی کنیم:

Hunter Assassin

این بازی که با 10 میلیون دانلود میانگین امتیازی 4.1 از 5 را دارد، یک بازی اکشن جذاب است. هدف شما در این بازی این است که با استفاده از اسلحه‌های موجود، یکی‌یکی رقبای خود را از سر راه بردارید. تعداد سلاح‌ها در این بازی بسیار زیاد است.

Sand Balls

در این بازی پازلی ساده اما جذاب، شما وظیفه‌دارید یک توپ را از داخل یک پازل شنی حرکت داده و عبور کنید تا با عبور از موانع مختلف، آن را از آن محیط خارج کنید. این بازی کاملاً رایگان است و کنترل‌های آن‌هم خیلی ساده است.

Ludo King

این نسخه‌ی دیجیتالی از بازی قدیمی و کلاسیک Ludo، یک بخش چند نفره هم دارد که به بازیکنان اجازه می‌دهد با هم به بازی بپردازند. این بازی همچنین ویژگی‌های Crossplay، بازی آفلاین و بخش چندنفره‌ی محلی را دارد.

Garena Free Fire Winterlands

باوجود برتری بی‌چون‌وچرای Call of Duty:Mobile بر بازار بازی‌های شوتر، عنوان Garena Free Fire Winterlands هم موفق شده است که سهمی از بازار را به خود اختصاص دهد. این بازی در سبک بتل رویال بوده و زمان بازی در هر نقشه، حدوداً 10 دقیقه است.

Johnny Trigger

اگر شما هم علاقه‌مند به بازی‌های مافیایی هستید، این بازی مخصوص شماست. در این بازی شما فقط و فقط یک وظیفه‌دارید: کشتن اعضای مافیا. این بازی کنترل‌های ساده و گرافیک جذابی دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *