5 بازی برتر سرویس Remote Play

اواسط پاییز سال گذشته بود که شرکت ولو از قابلیت جدید پلتفرم محبوب استیم تحت عنوان Remote Play Together پرده برداشت. این سرویس به علاقه مندان بازی های چند نفره محلی اجازه می دهد تا با به اشتراک گذاری حالت Co-op، به صورت رایگان با دوستان خود از تجربه بازی ها لذت ببرند. در اصل، در این حالت تنها یکی از کاربران باید بازی را خریداری کرده باشد و سایر افراد بدون نیاز به صرف هزینه ای، می توانند به فرد میزبان محلق شوند و به تجربه بازی بپردازند. اکنون با معرفی  5 بازی برتر سرویس Remote Play در استیم همراه ما باشید:

این عنوان مستقل که توسط استودیوی MDHR ساخته شده، به خاطر گرافیک خاص و طراحی های زیبا در سراسر دنیا غوغا کرده است. البته، اجازه ندهید که این گرافیک ساده شما را فریب دهد، چرا که مراحل بازی تقریبا دشوار هستند و شما را به راحتی به چالش خواهد کشید، به طوری که شاید برای نابودی یک باس، باید چندین بار تلاش کنید. Cuphead علاوه بر بخش تک‌نفره، دارای حالت دو نفره است که می‌توانید روند گیم پلی بازی را همراه با دوستتان دنبال کنید. در این صورت، وی در نقش موگمن (Mugman) ایفای نقش خواهد کرد که گیم‌پلی بازی به مراتب ساده‌تر از قبل شده و در مواقع حساس و خطرناک، می‌توانید جان یکدیگر را نجات دهید.

Sonic Mania یک نامه عاشقانه و احساسی به دورانی است که سونیک قدرتمندتر از شخصیت دوست داشتنی ماریو در عرصه رقابت ها حضور داشت. البته، در روزهای قدیم شما نمی توانستید که این عنوان را به صورت آنلاین دو نفره تجربه کنید و از اتفاقات و ماجراهای جالب بازی لذت ببرید.

با این حال، خوشبختانه به لطف سرویس Remote Play استیم، شما هم اکنون می توانید با یکی از دوستانتان وارد بازی شوید و برای کاوش و ماجراجویی، دو نفره با کاراکترهای Sonic و Tails همراه شوید. در حالی که بعضی از مکان ها برای طرفداران Sonic بسیار آشنا خواهند بود و یادآور خاطرات قدیمی هستند، اما یک سری مناطق جدید نیز به این عنوان اضافه شده تا تجربه آن لذت بخش تر از پیش باشد.

در حالی که Overcooked یک بازی مفهومی نسبتا ساده به نظر می رسد، اما در اصل گیم پلی بسیار چالش برانگیزی دارد. همان طور که از نام بازی پیداست، این عنوان در خصوص آشپزی و شبیه سازی تقریبا دقیق آن است که بهره مندی از بخش کوآپ دو نفره، لذت تجربه بازی را دو چندان کرده است. در این اثر شما به همراه دوستتان باید تمامی سفارش های غذاها را به موقع تهیه کنید و برای جلب رضایت مشتریان، غذاهای خوشمزه ای را تقدیمشان کنید.

گیم پلی آنقدرها هم که فکر می کنید، ساده و آسان نیست و در سطوح بالاتر، شما در مکان های خاص همچون کامیون های متحرک و ایستگاه های فضایی آشپزی خواهید کرد. به طور کلی، Overcooked مملو از کارهای تیمی چالش برانگیز است که برای پیشبرد گیم پلی و تبدیل به بهترین تیم آشپزی، همکاری دو بازیکن حرف اول را می زند.

اگر خیلی اهل همکاری تیمی نیستید و بیشتر مواقع علاقه دارید که کارها را به تنهایی انجام دهید، Gang Beasts یک انتخاب عالی برای شما است. این عنوان یک بازی چند نفره است که شما در نقش شخصیت های ژله ای مانند، باید با چالش های گیم پلی روبه‌رو شوید و با شکست سایر حریفان، برنده میدان شوید. در اصل، برنده اصلی شخصی است که تا آخرین لحظه در بازی زنده بماند. هرچند که گیم پلی بازی در نگاه نخست شاید خیلی جذاب نباشد، اما نابودی سایر افراد کار چندان ساده ای نیست و به خاطر فیزیک جالب حرکات و درگیری ها، می توانید لحظات سرگرم کننده و خنده داری را با دوستان خود تجربه کنید.

نظرتان درباره هدایت یک سفینه فضایی به همراه یکی از دوستانتان چیست؟ آیا از عهده این کار برمی آیید؟ بازی با ارائه یک سفینه فضایی، کارهای گروهی شما را آزمایش می کند و در برخی مواقع، شما را به چالش هم خواهد کشید. برای پیشرفت، طبیعتا باید پرواز کنید، اما مسئله این است که هر صفحه کنترل، قسمت های مختلفی را وسیله شما را تشکیل داده است.

برای هدایت این سفینه، ابتدا باید با دوست خود به توافق برسید که هر شخص وظیفه انجام چه کاری را دارد. این وسیله بدون هیچ سرنشینی حرکت نمی کند و اگر همزمان مشغول انجام یک کار مشترک باشید، باز هم به نتیجه نخواهد رسید. با این حال، زمانی که کار تیمی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید، بازی شما را در یک مسیر پرچالش و هرج و مرج قرار خواهد داد که ساعت ها شما را به خود سرگرم می کند.

منبع:کلیک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *