گیم پلی عملکرد کارت‌ گرافیک سری Arc اینتل

اینتل روز گذشته برند جدید Arc را برای عرضه کارت گرافیک‌ها و دیگر محصولات نرم‌افزاری و سرویس‌های خود معرفی کرد. نسل بعدی کارت گرافیک اینتل با نام Intel Arc Alchemist به بازار خواهد آمد. امروز اولین گیم پلی عملکرد کارت‌ گرافیک سری Arc اینتل منتشر شده است.

اینتل دیروز ضمن معرفی برند Arc برای نسل جدید محصولات گرافیکی‌اش، نقشه راه عرضه این محصولات در آینده را نیز منتشر کرد که بر اساس آن، بعد از کارت گرافیک Intel Arc Alchmist، نسل‌های بعدی به ترتیب Battlmage، سپس Celestial و در آخر Druid نام خواهند گرفت. باید به این نکته اشاره کنیم که تمامی این محصولات بر اساس معماری گرافیکی Xe-HPG شرکت اینتل یا همان DG2 ساخته خواهند شد.

شرکت اینتل همچنین اعلام کرده که یک فناوری نمونه‌برداری با کمک یادگیری عمیق را نیز به تازگی ساخته است تا بتواند با تکنولوژی‌های DLSS انویدیا و AMD FSR رقابت کند. این فناوری‌ها با رندر کردن تصاویر گرافیکی با کیفیت بالاتر از ظرفیت صفحه نمایش شما و کمک گرفتن از یادگیری عمیق، صحنه‌های بازی را بدون شطرنجی شدن و افت فریم برای کاربران به نمایش می‌گذارند.

گیم پلی عملکرد کارت‌ گرافیک سری Arc اینتل

با نگاهی به ویدئوی منتشر شده متوجه می‌شویم که شرکت اینتل کارت گرافیک‌های سری Arc خود را به شکلی طراحی کرده تا امکان اجرای بازی‌های تریپل A مانند مترو و فورزا هورایزن با بهترین کیفیت فراهم شود. باید به این نکته اشاره کنیم که در این فیلم، گیم‌ها در رزولوشن 2560 در 1440 پیکسل در حال اجرا هستند که این موضوع را می‌توان نشانه‌ای از برابری عملکرد اینتل Arc با کارت‌های گرافیک مدرن AMD و انویدیا دانست.

اینتل می‌گوید که Arc Alchemist از اوایل سال 2022 میلادی به بازار خواهد آمد.

منبع:شهرسخت افزار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *