گوشی وان‌ پلاس ۶

هفته گذشته شاهد انتشار چندین عکس بودیم که ادعا می‌شد متعلق به نمونه اولیه گوشی وان‌ پلاس ۶ است. این تصاویر نمایانگر وجود شیاری مشابه با آی‌فون X در بخش جلویی و یک پنل پشتی براق برای این هندست بودند. اکنون به نظر می‌رسد که جزئیات جدیدا فاش شده، وجود شیار در اسمارت‌فون پرچم‌دار آینده شرکت وان‌پلاس را به تایید می‌رسانند.

بر اساس گزارشات، وب‌سایت Android Central اقدام به انتشار تصاویری نموده که نتایج مربوط به بنچمارک آنتوتو برای گوشی وان‌ پلاس ۶ با شماره مدل وان‌پلاس A6000 را نمایش می‌دهند. این هندست موفق به کسب مجموع امتیاز ۲۷۶۵۱۰ شد که بالاترین امتیاز به ثبت رسیده در این برنامه بنچ‌مارک به شمار می‌رود.

این امتیاز اندکی بیش‌تر از رکورد اخیرا به ثبت رسیده توسط گوشی رمزآلود شیائومی با پردازنده اسنپ‌ دراگون ۸۴۵ شرکت کوالکام است. با این‌حال نتایج حاصل نبایستی چندان مایه تعجب باشد؛ چرا که کلیه گوشی‌های قبلی وان‌پلاس نیز متکی بر آخرین تراشه‌های ارائه شده کمپانی کوالکام بودند.

گوشی وان‌ پلاس ۶

البته کسب امتیاز بنچ‌ مارک بالا لزوما به معنای تجربه کاربری بی‌عیبب ونقص نیست؛ لذا بایستی منتظر ماند و دید که عملکرد گوشی وان‌ پلاس ۶ در مقایسه با اسمارت‌فون نسل قبلی خود، یعنی وان‌ پلاس ۵T یا سایر گوشی‌های پرچم‌دار سال ۲۰۱۸ به چه ترتیبی خواهد بود.

همان‌طور که در تصاویر ذیل مشاهده می‌کنید، نمایشگر وان‌پلاس ۶ فوق‌العاده بلند و کشیده است. وجود فضای خالی در میانه بخش فوقانی دستگاه تنها می‌تواند حاکی از وجود بریدگی در این قسمت باشد که ساعت سیستم را از آیکون‌های سمت راست نمایشگر شامل سیم‌کارت و باتری جدا می‌کند.

به طور کلی انتظار می‌رود صفحه‌نمایش دستگاه از نسبت ابعاد ۱۸:۹ استفاده نماید و در حقیقت، نمونه نهایی گوشی وان‌ پلاس ۶ می‌تواند ظاهری مشابه با اوپو R15 داشته باشد. وان پلاس و اوپو، ۲ زیر برند از یک کمپانی هستند و در گذشته نیز سبک طراحی گوشی‌های خود را با یکدیگر به اشتراک گذاشته‌اند.

وان‌ پلاس ۶

احتمالا رونمایی رسمی از گوشی وان‌ پلاس ۶ در سریع‌ترین زمان ممکن طی ماه جاری انجام خواهد شد. اگرچه با احتمال بالاتر، کمپانی وان‌پلاس این دستگاه را در آینده یا حدودا ماه ژوئن و تقریبا یکسال پس از رونمایی وان‌پلاس ۵ معرفی خواهد کرد.

منبع: آی تی رسان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *