گوشی جدید P30 Lite New Edition هواوی معرفی شد

ظاهراً هواوی در پی تحریم‌های آمریکا قادر به ثبت هیچ محصول جدیدی نیست اما یک راه دیگر برای آپدیت نگه داشتن گوشی‌های خود در پیش گرفته و آن عرضه مدل‌های فعلی با تغییرات جزئی است. همین رویکرد به معرفی گوشی جدید P30 Lite New Edition هواوی انجامیده است که در ادامه می توانید ضمن آشنایی با آن، به تفاوت های P30 Lite New Edition با P30 Lite معمولی پی ببرید.

گوشی جدید P30 Lite New Edition در اصل واقعاً جدید نیست و صرفاً شاهد نسخه ارتقا یافته P30 Lite هستیم که تغییرات آن صرفاً به افزایش حجم حافظه رم و حافظه داخلی محدود می‌شود. P30 Lite New Edition را می‌توان با حداکثر 6 گیگابایت حافظه رم و تا 256 گیگابایت حافظه داخلی تهیه کرد. این در حالی است که نسخه اصلی حداکثر با 4 گیگابایت حافظه رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی قابل انتخاب بود.

جز حجم حافظه رم و حافظه داخلی، سایر ویژگی‌ها، طراحی، دوربین، چیپست، ظرفیت باتری و صفحه نمایش P30 Lite New Edition دقیقاً مشابه P30 Lite  است و هیچ گونه تفاوت دیگری ندارند. از این رو پسوند New Edition قدری اغوا کننده به نظر می‌رسد.

هواوی از این طریق می‌تواند گوشی‌های 2019 خود را دوباره با سرویس‌های گوگل عرضه کند و تحریم‌های آمریکا را در دست کم در این مورد مشخص دور بزند. با این حال به نظر نمی‌رسد این روش در طولانی مدت جوابگو باشد.

منبع:شهرسخت افزار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *