گوشی تاشوی هواوی

اوایل سال میلادی جاری بود که شاهد اولین زمزمه‌ها از معرفی و عرضه گوشی تاشوی هواوی بودیم. سامسونگ و هواوی هر دو محصولات تاشوی خود را به رخ رقبا می‌کشیدند و طبق اعلام آن‌ها قرار بود این دستگاه‌ها تا نیمه دوم سال جاری میلادی روانه بازار شوند. با این حال سامسونگ به دلیل وجود مشکلات فنی و هواوی بنابر دلایلی عرضه محصولات تاشوی خود را به تاخیر انداختند.

عصر امروز تصاویری منتشر شده که نشان‌دهنده تغییراتی جزئی در گوشی تاشوی هواوی هستند. خبرنگار جوانی به نام Li Wei توانسته این تصاویر را از Mate X در دستان آقای Richard Yu مدیرعامل هواوی هنگامی که وی در فرودگاه بوده به ثبت برساند.

گوشی تاشوی هواوی

وی پس از ثبت این تصاویر اقدام به انتشار آن‌ها در Weibo کرده است. با دقت به این تصاویر می‌توان متوجه برخی تغییرات جزئی در این محصول شد. با اندکی دقت به این تصاویر می‌توان دوربین چهارم دستگاه که سنسوری از نوع زمان‌پرواز (ToF)  است را به وضوح مشاهده کرد. در تصاویر منتشر شده این قسمت چندان واضح نبود و وجود این سنسور تایید نشده بود. تغییر دیگر دستگاه را می‌توان اضافه شدن دکمه‌ای جدید برای باز کردن دستگاه از حالت تا شده دانست.

گوشی تاشوی هواوی

هواوی به هنگام اعلام رسمی تاخیر در عرضه گوشی تاشوی خود، علت را بهبود دوام و ارتقای کیفی نمایشگر آن اعلام کرد. با این حال در این تصاویر تغییر خاصی قابل مشاهده نیست. همچنین چندی بعد هواوی اعلام کرد که تاخیر در عرضه این اسمارت‌فون به این کمپانی امکان می‌دهد تا تست‌های بیشتری را روی دستگاه تاشوی خود انجام دهد و با توسعه‌دهندگان بیشتری برای بهبود تجربه کاربری اپلکیشن‌ها وارد همکاری شود.

گوشی تاشوی هواوی

این در حالی است که سامسونگ به عنوان اصلی ترین رقیب، اوایل همین هفته اعلام کرد که عرضه گلکسی فولد در بازارهای منتخب سامسونگ از ماه سپتامبر سال میلادی جاری آغاز خواهد شد. از جمله تغییرات انجام شده توسط سامسونگ روی گلکسی فولد می‌توان به مواردی نظیر بهبود لایه محافظ نمایشگر، تقویت لولاهای دستگاه و اضافه کردن قسمت‌هایی برای محافظت از آن‌ها اشاره کرد.

منبع:شهرسخت افزار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *