گوشواره های هوشمند Nova ایرباد هم هستند

ایربادها را می‌توان با طراحی‌ها و اندازه‌های مختلف ساخت. انعطاف‌پذیری این محصولات باعث شده تا بسیاری از شرکت‌های مد به آن‌ها مانند جواهرات یا اکسسوری‌های فشن نگاه کنند. گوشواره های هوشمند Nova قادر است علاوه بر زیبایی، به عنوان یک ایرباد برای شما موسیقی پخش کند.

گوشواره های هوشمند Nova می‌توانند علاوه بر جواهراتی زیبا، یک ایرباد مناسب نیز باشند. این گوشواره به مرواریدهای بزرگی مجهز شده که در واقع اسپیکر هستند و صدا را به گوش شما می‌رسانند. گوشواره‌های Nova H1 به اسپیکرهایی مجهز شده که صدا را به سمت گوش هدایت می‌کنند تا افراد دیگر نتوانند آن را بشنوند.

گوشواره های هوشمند Nova

Nova اعتقاد دارد مانند محصولاتی همچون LinkBuds سونی، گوشواره هوشمند H1 به کاربران اجازه می‌دهد تا صدای بیرون را هم بدون مشکل بشنوند. از این رو این ایربادهای زیبا از قابلیت‌های حذف نویز برخوردار نیستند. گوشواره‌های هوشمند H1 تا 3.5 ساعت پخش موسیقی و تا 2.5 ساعت تماس صوتی را بدون نیاز به شارژ مجدد پشتیبانی می‌نمایند.

گوشواره‌ هوشمند Nova

کیس شارژ این محصولات که به یک جعبه جواهر زیبا شباهت دارد، امکان سه بار شارژ را برای ایربادها فراهم می‌آورد تا بتوان از آن‌ها تا 14 ساعت نیز استفاده کرد. همچنین یک دکمه داخلی برای ایربادها طراحی شده که به وسیله آن پخش موسیقی یا پاسخ به تماس کنترل می‌شود.

گوشواره‌های جدید Nova ایرباد هم هستند

این گوشواره‌ها هر کدام 7.7 گرم وزن دارند و برای افرادی که به پوشیدن گوشواره عادت کرده‌اند، مناسب هستند. Nova گوشواره‌های هوشمند را در مدل طلایی و نقره‌ای با قیمت به ترتیب 735 و 645 دلار به فروش می‌رساند.

منبع:شهرسخت افزار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *