کنسول بازی پلی استیشن 5

کنسول بازی پلی استیشن 5 از بازی های نسخه چهارم این محصول پشتیبانی می کند. به نظر می رسد عمر کنسول محبوب پلی استیشن چهار رو به پایان است و بسیاری از تحلیلگران، کار روی کنسول بازی پلی استیشن 5 و ویژگی های آن را آغاز کرده اند. آخرین خبر در مورد کنسول بازی پلی استیشن پنج را می توان پشتیبانی این کنسول از نسل های قدیمی تر خود دانست.

در سال های اخیر کمپانی سونی تقریبا بیشتر تمرکز خود را روی ساخت کنسول بازی قرار داده است و به نظر می رسد این کمپانی مشهور قصد دارد شرایط بسیار خوب خود را در سال های طولانی تری ادامه دهد؛ از این رو قدرتمند بودن کنسول بازی پلی استیشن پنج بدون شک می تواند شرایط ایده آلی برای این کمپانی دوست داشتنی رقم بزند.

بسیاری از کاربران کنسول بازی پلی استیشن اعتقاد دارند که عدم پشتیبانی کنسول بازی پلی استیشن چهار از بازی های نسخه سوم (در مقایسه با ایکس باکس وان و شرکت سازنده آن) یک شکست برای سونی به شمار می رود؛ از این رو پیشنهادهای بسیاری به کمپانی سونی در این زمینه رسیده است و باید دید سونی چه واکنشی در مورد این موضوع نشان خواهد داد. در این میان تحلیلگران نقش بسیار مهمی برای انتقال اطلاعات میان شرکت ها و کاربران دارند. به تازگی نیز یکی از محققان NPD اعلام کرده است که قطعا کنسول بازی پلی استیشن پنج از بازی های نسل قبلی خود پشتیبانی می کند.

کنسول بازی پلی استیشن 5 چه زمانی رونمایی می شود؟

کنسول بازی پلی استیشن 5

کنسول بازی پلی استیشن 5 به احتمال زیاد در سال 2020 رونمایی می شود و بدون شک تا زمان فرا رسیدن این مراسم شایعات بسیاری در مورد این کنسول بازی محبوب به دست کاربران خواهد رسید. با این وجود باید دید سونی چه تدابیری را در نظر خواهد گرفت تا شرایط را برای قدرت گرفتن کنسول بازی ایکس باکس و کمپانی مایکروسافت سخت کند.

سونی توسط کنسول پلی استیشن چهار سود بسیار خوبی را به دست آورد و مدتی پیش بود که به صورت رسمی اعلام کرد که این کمپانی توانسته است بیش از 100 میلیون دستگاه را به فروش برساند؛ رقمی که از دو جهت جالب توجه خواهد بود؛ اولین موضوع قابلیت های این کنسول پرطرفدار است و موضوع دیگر نیز که باید به آن اهمیت داد تفاوت هایی است که سونی باید میان کنسول بازی پلی استیشن پنج و نسخه فعلی آن ایجاد کند تا بتواند کاربران خود را به خرید کنسول بازی پلی استیشن پنج ترغیب کند. در غیر این صورت بعید است که تمام کاربران این کنسول تمایل داشته باشند نسل جدید کنسول سونی را خریداری کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *