کنترلر جدید Razer

اکتبرگذشته، Razer کنترلری به نام Junglecat را عرضه کرد که شباهت زیادی به Joy-Conهای نینتندو سوییچ داشت. مساله این بود که آن کنترلر فقط با سیستم عامل اندروید کار می‌کرد و به هنگام استفاده از آن، باید گوشی خود را داخل قاب مخصوصش قرار می‌دادید و اکنون کنترلر جدید Razer با اندروید و آی‌اواس هماهنگ است.

چند ماه بعد از Jugnlecat، Razer امروز کنترلر Kishi را معرفی کرد که با نگاهی مختصر به طراحی ظاهری و مشخصات فنی آن، می‌توان گفت که Razer کاملا به تمام انتقادات وارد شده به Junglecat واقف بوده و تمام تلاش خود را کرده است تا آن مشکلات را برطرف کند.

کنترلر Kishi با بیشتر دستگاه های اندرویدی و آی‌اواسی کار می‌کند و شما می‌توانید کنترلر را از طریق پورت USB-C و یا Lightning اپل به گوشی خود وصل کنید.

کنترلر جدید Razer

این اتصال سیمی به این معنی است که کنترلر شما در مقایسه با اتصال های بی سیم، باید با تاخیر بسیار کمتری همراه باشد. علاوه بر آن، این کنترلر به شما امکان استفاده از سرویس های Stadia و xCloud روی اندروید را می‌دهد.

نکته‌ی مثبت دیگر اتصال سیمی آن این است که شما دیگر نیاز به شارژ آن ندارید و دیگر وط بازی نگران تمام شدن شارژ آن نخواهید بود.

این کنترلر دارای دو استیک آنالوگ، یک d-pad، کلیدهای ABXY و ماشه‌های جلو هستند و از بازی‌های اندرویدی با پشتیبانی از کنترلر های اندروید و بازی های ios با پشتیبانی از کنترلر ها MFi، پشتیبانی می‌کند.

البته از روی تصاویر منتشر شده هنوز مشخص نیست که این کنترلر فقط یک ردیف کلید ماشه دارد یا دو تا.

Razer گفته است که این کنترلر در ابتدای سال 2020 عرضه خواهد شد.

با این که هنوز قیمتی برای آن اعلام نشده است، شرکت Razer گفته است که قیمت این محصول مشابه مدل Junglecat خواهد بود که 100 دلار قیمت داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *