پرچمدار تاشو گلکسی فولد 2

بدون شک 2020 سال پرکار و فشرده‌ای برای شرکت کره‌ای سامسونگ خواهد بود، زیرا به گفته منابع معتبر این شرکت پس از معرفی گوشی تاشو Galaxy Flip Z مراحل ساخت پرچمدار تاشو گلکسی فولد 2 را آغاز کرده است. حال برخی از منابع کره‌ای مدعی شده‌اند که سامسونگ در این پرچمدار از دوربین سلفی زیر صفحه نمایش استفاده خواهد کرد.

به گفته این منبع کره‌ای، سامسونگ نسخه جدید گلکسی فولد را با اسم رمز Champ گسترش خواهد داد و این گوشی به دلیل استفاده از دوربین سلفی زیر صفحه نمایش، جذاب‌ترین محصول سامسونگ برای سال 2020 خواهد بود، زیرا تا به امروز از این فناوری در محصولات تجاری استفاده نشده است.

متاسفانه این منبع کره‌ای هیچ اطلاعاتی در خصوص تکنولوژی دوربین سلفی زیر صفحه نمایش سامسونگ و نحوه عملکرد آن منتشر نکرده است. اخیراً افشاگر معروف با نام کاربری Ice Universe تصویری را از بریدگی ناچ شفاف با نام mosaic notch که به صورت آزمایشی بر روی چند گوشی هوشمند نصب شده را منتشر کرده است. این بریدگی ناچ از فاصله دور قابل تشخیص نیست، اما زمانی که به آن نزدیک شوید یک برآمدگی کوچک توجه شما را جلب خواهد کرد.

پرچمدار تاشو گلکسی فولد 2 با دوربین سلفی زیر صفحه نمایش

انتظار می‌رود که سامسونگ از این فناوری در گلکسی فولد 2 استفاده کند. این منبع خبری کره‌ای مدعی شده است که سامسونگ نسخه دوم گوشی تاشو گلکسی فولد را در ماه ژوئيه عرضه خواهد کرد. در بازه زمانی ماه فوریه تا معرفی گلکسی فولد 2 در ماه ژوئيه، انتظار می‌رود که سامسونگ از میان رده‌های جدید خانواده گلکسی M و A رونمایی کند.

متاسفانه سامسونگ در عرضه گلکسی فولد با مشکلات جدی مواجه شد و از طرفی صفحه نمایش گلکسی Z Flip با وجود لایه محافظ شیشه‌ای UTG همچنان در مقابل اجسام تیز آسیب پذیر است. انتظار می‌رود که سامسونگ در نسخه دوم گلکسی فولد راهکاری بهتری برای محافظ از صفحه نمایش این محصول ارائه دهد.

منبع:شهرسخت افزار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *