معرفی ربات تلگرام پرشین حساب

ربات تلگرام

منوی اصلی

پرشین حساب این امکان را به شما کاربران عزیز میدهد تا با استفاده از ربات تلگرام به راحتی بتوانید اطلاعات مورد نیاز خود را در رابطه با: آشنایی با جدیدترین محصولات اینفینیتی، چگونگی ارتباط با شرکت، دریافت کد ضمانت (اصالت) محصولات، ثبت سفارش خرید و البته از طریق این ربات شما می توانید پیام های خود را به ما منتقل کنید.

ربات تلگرام

منوی محصولات

برای انتخاب درست و خرید مناسب شما می توانید از طریق این منو اطلاعاتی شامل تصاویر و امکانات محصولات را مشاهده نمایید.

منوی دریافت کد ضمانت

تمامی محصولات اینفینیتی دارای شماره سریال 6 رقمی یکتا می باشند و از طریق این منو می توانید کد ضمانت و تاریخ پایان ضمانت محصول را مشاهده نمایید.

منوی ثبت سفارش خرید

از طریق این منو به سریعترین و ساده ترین شکل ممکن محصولات را مشاهده و در صورت تمایل سفارش خود را ثبت نمایید. لازم به ذکر است برای ایجاد امکان ثبت سفارش بایستی اطلاعات تماس ثبت گردد که این امر با یکبار کلیک بر روی گزینه ثبت اطلاعات تماس انجام پذیرفته و برای سفارش های بعدی نیاز به تکرار این مورد نیست.

منوی ارتباط با ما

چگونگی ارتباط برقرار کردن با شعبه مرکزی پرشین حساب را در این منو میتوان مشاهده نمود و بوسیله گزینه ارتباط از طریق تلگرام می توان بسهولت با همکاران ما در بخش های مختلف شرکت از طریق تلگرام ارتباط برقرار کرد.

  پرشین حساب نماینده انحصاری محصولات (ماشین حساب ، پاور بانک، شارژر خورشیدی) اینفینیتی در ایران می باشد و همواره تمام تلاش خود را جهت معرفی جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات در کلاس جهانی به کار گرفته است.

  آدرس:

  تهران - صندوق پستی 184-14145

  شماره تماس:

  021-88392677

  ایمیل:

  info[at]persianhesab.ir


  Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/drgarmab/public_html/wp-includes/functions.php on line 3778