ماشین حساب رومیزی 26TV

ماشین حساب 26TV اینفینیتی از سری ماشین‌ حساب های رومیزی است که برای مصارف سنگین و حرفه‌ای تجاری طراحی‌شده است.

صفحه‌ نمایش بزرگ این محصول با قابلیت نمایش 16 عدد بیانگر کاربری سنگین آن است. صفحه‌ نمایش بزرگ‌تر راحتی کار با دستگاه را به ارمغان می‌آورد.

پنل خورشیدی برای جذب نور خورشید و تبدیل آن به برق مصرفی در این مدل تعبیه‌ شده است.

دکمه‌های بسیار باکیفیت طراحی‌ شده عمری بسیار طولانی داشته و اگر عمدتاً سعی بر نابود کردن این ماشین‌حساب نداشته باشید دکمه‌ها تا مدت زیادی کیفیت خود را حفظ خواهند کرد. همچنین نوشته‌های روی کلید‌ها از جنس پلاستیک بوده و با گذر زمان در اثر استفاده‌ی طولانی رنگ خود را از دست نمی‌دهند.

قاب جلویی دستگاه از فلز باکیفیت ساخته‌ شده تا عمر آن را افزایش دهد. اینفینیتی شرکتی است که به دوام محصولات خود اهمیت بسیاری می‌دهد و این موضوع کاملاً در تولیدات این شرکت مشهود است.

سوای ویژگی‌های فیزیکی، ماشین حساب 26TV امکانات فنی مناسبی دارد. محاسبه‌ی مالیات از این موارد هستند. همچنین دکمه‌ی «%» دسترسی سریعی به قیمت‌ها و سود می‌دهد.

26TV

ماشین حساب 26TV رومیزی اینفینیتی دارای صفحه نمایش 16 رقمی بزرگ شیب دار، دارای حافظه محاسباتی، دارای کلیدهای GT ،MU ، % ، -/+ و →، منبع تغذیه نورو باتری، قابلیت مالیات گیری، دارای سه صفر و مناسب برای انجام امور حسابداری

 • Key Roll Over : قادر می سازد اطلاعات را به سرعت وارد كنید. حتی اگر انگشت شما روی یك كلید باشد، می توانید با فشار دادن كلیدهای دیگر اعداد را وارد نمایید.
 • Digit Punctuation : با درج علامت جدا كننده بین گروههای سه تایی اعداد، خواندن اعداد بزرگ چند رقمی سهولت پیدا می كند.
 • Large Display : صفحه نمایش بزرگ خواندن اعداد را تسهیل می نماید و از فشار به چشم می كاهد.
 • Twin Power : دستگاه با دو منبع تغذیه كار میكند، باطری معمولی و خورشیدی
 • Plastic Buttons : كلیدهای پلاستیك با عمر طولانی
این ماشین حساب دارای دو سال24 ماه96 هفته730 روز ضمانت تعویض شرکت می باشد و در صورت بروز مشکل در ماشین می توان به نزدیکترین نمایندگی شرکت مراجعه کرده و نسبت به تعویض ماشین اقدام فرمائید.

سوالات متداول

 1. 1
  روش محاسبه مالیات چیست؟

  بایستی نرخ مالیات (درصد مالیات) را وارد کنیم که به شکل زیر عمل میکنیم.

  ابتدا کلید [AC] را فشار داده و سپس عدد درصد مالیات (مثلا 9) را فشار داده و سپس کلید [RATE] و پس از آن کلید [+TAX] را فشار می دهیم. اکنون مقدار درصد مالیات در ماشین حساب ثبت شد.

  مثال : برای محاسبه مالیات عدد 150 بدین شکل عمل می کنیم:

  ابتدا کلید [AC] را فشار داده و عدد 150 را وارد می کنیم سپس کلید [+TAX] را فشار می دهیم، اکنون مجموع عدد 150 و مالیات اضافه شده بر آن را مشاهده می کنیم و برای مشاهده تنها رقم مالیات بار دیگر کلید [+TAX] را فشار می دهیم. این فرایند برای کاهش نرخ مالیات از یک عدد با جایگزینی کلید [+TAX] با [-TAX] انجام می پذیرد.

  نکته : برای مشاهده نرخ مالیات ثبت شده در ماشین حساب ابتدا کلید [AC] را فشار داده و سپس کلید [RATE] و پس از آن کلید [TAX-] را فشار دهید.

 2. 2
  کاربرد کلید GT در ماشین حساب چیست؟

  هرگاه که برای انجام یک محاسبه کلید [=] را فشار می دهیم، نتیجه در یک حافظه بزرگ ذخیره می شود و با فشار دادن کلید [GT] جمع نتایج تمامی محاسبات قبلی روی نمایشگر ماشین حساب نمایان خواهد شد.

 3. 3
  روش صحبح محاسبه درصد در این ماشین حساب چیست؟

  به روش زیر عمل نمایید:

  اضافه کردن 10 درصد به عدد 200 : [%] 10 [+] 200

  کسر کردن 10 درصد از عدد 200 : [%] 10 [-] 200

  پرشین حساب نماینده انحصاری محصولات (ماشین حساب ، پاور بانک، شارژر خورشیدی) اینفینیتی در ایران می باشد و همواره تمام تلاش خود را جهت معرفی جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات در کلاس جهانی به کار گرفته است.

  آدرس:

  تهران - صندوق پستی 184-14145

  شماره تماس:

  021-88392677

  ایمیل:

  info[at]persianhesab.ir


  Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/drgarmab/public_html/wp-includes/functions.php on line 3778