لپ تاپ هواوی

با توجه به گمانه زنی های موجود و گزارش های منتشره، به نظر می رسد هواوی در تاریخ 24 مهر ماه علاوه بر گوشی های جدید خود از دستگاه های بیشتری رونمایی کند. ظاهرا لپ تاپ هواوی نیز در این مراسم معرفی می شود.

هواوی هم اکنون خود را برای رونمایی از پرچم داران جدید خود یعنی هواوی میت 20 و هواوی mate 20 pro در تاریخ 16 اکتبر یا همان 24 مهر ماه آماده می کند، ولی به نظر می رسد این شرکت محصول دیگری را نیز برای بیشتر شگفت زده کردن کاربران در این مراسم در نظر گرفته است.

عکس های زیر از دو لپ تاپ در شبکه اجتماعی معروف چینی Weibo به نمایش گذاشته شده و با توجه به شباهت آنها به لپ تاپ های عرضه شده اخیر هواوی، این سوال را ایجاد کرده که آیا Kael reckons همان سری جدید MateBook هواوی است؟

لپ تاپ هواوی

قطعاً این لوگو آشنا به نظر نمی رسد اما رنگ های نقره ای و خاکستری تیره این مدل ها تطابق کاملی با رنگ ها و شکل بدنه لپ تاپ هواوی میت بوک X پرو دارد.

بسیاری از کاربران هواوی امیدوارند که این لپ تاپ ها همان نسخه ارتقا یافته هواوی MateBook X Pro با کارت گرافیکی انویدیا RTX باشد، اما بیشتر به نظر می‌رسد این MateBook ها لپ تاپ هایی میان رده باشند، چرا که خود هواوی میت بوک ایکس پرو اصلاً مدل کهنه ای محسوب نمی شود و به علاوه فاصله زمانی عرضه آن نسبت به کارت های RTX چندان زیاد نبوده است.

متاسفانه در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد مشخصات نرم‌افزاری و فنی، قیمت و سایر موارد مرتبط با این محصول به ظاهر جدید منتشر نشده است و برای اطلاع از جزییات بیشتر باید همچنان منتظر بود.

با این حال به گفته یک منبع موثق قرار است از لپ تاپ جدید هواوی MateBook همزمان با گوشی میت 20 در انگلستان رونمایی شود و در این مراسم اطلاعات بیشتری در این ارتباط منتشر خواهد شد.

منبع: کلیک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *