عکاسی شب با دوربین هواوی میت 20

توانایی عکاسی شب با دوربین هواوی میت 20 و میت 20 پرو (Huawei Mate 20 & Mate 20 Pro) به سطحی جدید خواهد رسید. ظاهرا کاربران باید منتظر تکنولوژی جدید “FusionMind” باشند.

زمانی که صحبت از عکاسی با موبایل در میان باشد، قطعا هواوی پی 20 پرو یکی از بهترین‌ها در میان تلفن های هوشمند است؛ خصوصا زمانی که بخواهید تصاویر را در محیط‌های کم‌نور ثبت کنید. با عرضه نسل جدید گوشی های سری میت 20، این موضوع به سطحی جدید منتقل شده و چینی‌ها قصد دارند نسل جدید فناوری خود را برای عکاسی شب معرفی کنند.

همان‌طور که بسیاری از شما می‌دانید، دوربین سه گانه P20 Pro میزبان سنسور اصلی 40 مگاپیکسلی است. اوایل سال جاری و زمانی که پرچمدار هواوی عرضه شد، سازندگان از Fusion Light نیز برای دوربین استفاده کرده بودند. این فناوری به کاربران اجازه می‌داد تا دوربین با ترکیب 4 پیکسل با یکدیگر، تصویری 10 مگاپیکسلی را ذخیره کند. در واقع، همین ترفند نرم افزاری است که به پی 20 پرو اجازه می‌دهد در سناریوهای عکاسی شب، عملکرد بهتری در مقایسه با سایر محصولات داشته باشد. حال کمتر از یک ماه به معرفی گوشی های سری میت 20 باقی مانده است و انتظار می‌رود سازندگان، نسخه بهبودیافته این قابلیت را با نام “FusionMind”، برای دوربین هواوی میت 20 و میت 20 پرو معرفی کنند.

کانسپت کلی این فناوری با نسخه اصلی یکسان بوده و باز هم چندین پیکسل با یکدیگر ترکیب خواهند شد. هرچند، این‌بار قرار است از هوش مصنوعی هواوی نیز استفاده شود. در پی 20 پرو، کاربران باید از بین گزینه‌های ذخیره عکس با رزولوشن کامل یا 10 مگاپیکسلی، یکی را انتخاب می‌کردند. به کمک هوش مصنوعی، این پروسه به صورت خودکار انجام شده و مطابق با سناریو، خود دستگاه نسبت به نحوه ذخیره‌سازی عکس تصمیم می‌گیرد.

در هر صورت، انتظار می‌رود هواوی میت 20 پرو، بهترین یا یکی از بهترین محصولات برای عکاسی با گوشی های موبایل باشد. هرچند، گوشی هایی همچون LG V40 ThinQ و Google Pixel 3 XL که هنوز معرفی نشده‌اند، از رقیبان سرسخت هواوی خواهند بود.

منبع: گجت نیوز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *