ظرفیت باتری گلکسی اس 9

با وجود اینکه فاصله کمی تا معرفی رسمی پرچمداران آینده سامسونگ داریم، ولی هر روز شاهد انتشار اطلاعاتی در رابطه با این دو محصول هستیم. به تازگی ظرفیت باتری گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس فاش شده است.

همیشه در میان طرفداران گوشی های هوشمند و تولیدکنندگان آن ها یک اختلاف نظر وجود دارد و آن ظرفیت باتری است. در حالی که کاربران به باتری های با ظرفیت بالا علاقه دارند، تولیدکنندگان همواره به دنبال کاهش ضخامت دستگاه های تولیدی خود هستند که البته همیشه تولیدکنندگان در این زمینه موفق نمی شوند.

در سال 2016 شرکت سامسونگ از گلکسی نوت 7 رونمایی کرد که انفجار آن ضررهای زیادی را متوجه این شرکت ساخت. بر اساس بررسی های صورت گرفته، علت این انفجار مربوط به فضای کم در نظر گرفته شده برای باتری این دستگاه بود. چنین موضوعی باعث شد سامسونگ در پرچمداران بعدی خود محتاطانه تر عمل کند.

در گوشی های هوشمند گلکسی S8، گلکسی S8 پلاس و گلکسی نوت 8 به ترتیب از باتری های 3000، 3500 و 3300 میلی آمپری استفاده شده است. اگرچه بسیاری از کاربران به علت ظرفیت پایین باتری این دستگاه ها نگران شارژدهی آن ها بودند ولی در عمل با شارژدهی مناسبی روبه‌رو شدند. بسیاری از کاربران مشتاق افزایش ظرفیت باتری پرچمداران سال 2018 این برند کره ای هستند که البته شاید چنین اتفاقی رخ ندهد.

باتری پرچمداران سال 2018

به تازگی تصاویری فاش شده که ادعا می شود مربوط به باتری گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس است (سیستم اسکن هوشمند گلکسی S9 به طور همزمان چهره و عنبیه چشم را بررسی می کند). در این افشاگری شاهد باتری های این دو دستگاه در زوایای مختلف هستیم. مهم ترین اطلاعاتی که از این تصاویر می توان به دست آورد مربوط به ظرفیت این دو باتری است.

بر اساس این تصاویر باتری گلکسی اس 9 ظرفیتی برابر با 3000 میلی آمپر خواهد داشت و انرژی مورد نیاز برادر بزرگ تر آن یعنی گلکسی اس 9 پلاس را نیز یک سلول 3500 میلی آمپری تامین خواهد کرد.

منبع: کلیک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *