شارژر وایرلس گلکسی S10 سامسونگ

شارژر وایرلس گلکسی S10 سامسونگ موفق به کسب تاییدیه FCC شد. پرچمداران جدید این برند در تاریخ 1 اسفند معرفی می شوند.

بسیاری از پرچمداران کنونی بازار از قابلیت شارژ بی سیم پشتیبانی می کنند، در همین راستا حضور این ویژگی در پرچمداران آینده سامسونگ طبیعی به نظر می رسد.

به تازگی شارژر وایرلس گلکسی S10 از سوی FCC تاییدیه دریافت کرده است. به نظر می رسد این پرچمداران در مقایسه با نمونه های کنونی، از شارژ بی سیم سریع تری پشتیبانی کنند.

در حال حاضر اکثر شارژرهای وایرلس موجود در بازار 10 واتی هستند؛ با این حال بر اساس FCC، سامسونگ برای پرچمداران آینده خود شارژر 15 واتی در نظر می گیرد. این موضوع باعث می شود گوشی های سری گلکسی اس 10 سامسونگ به صورت بی سیم، در مقایسه با محصولات رقیب، با سرعت بیشتری شارژ شود.

تا به امروز سرعت شارژ گوشی های هوشمند به وسیله شارژرهای وایرلس در مقایسه با شارژرهای سیمی کمتر بود؛ با این حال به نظر می رسد سامسونگ در حال تلاش برای تغییر این موضوع است.

شارژر وایرلس گلکسی S10

در حال حاضر شارژرهای بی سیم دارای چندین محدودیت هستند که شاید مهم ترین آن ها، نیاز به یک پد مخصوص باشد. علاوه بر سامسونگ، شرکت اپل نیز در حال توسعه شارژر وایرلس خود با نام AirPower است.

در حال حاضر تاریخ عرضه شارژر بی سیم اپل به بازار مشخص نشده است؛ با این حال انتظار می رود شاهد رقابت جذابی میان این دو رقیب قدیمی در بازار باشیم.

سامسونگ در تاریخ 1 اسفند از پرچمداران جدید خود به صورت رسمی رونمایی می کند. این برند کره ای قصد دارد 4 گوشی جدید را در معرض دید عموم قرار دهد.

گلکسی S10E، گلکسی اس 10، گلکسی S10 پلاس و گلکسی S10 X این محصولات را تشکیل می دهند که مدل آخر از شبکه ارتباطی 5G پشتیبانی می کند.

منبع: کلیک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *