سامسونگ گلکسی S11 به دوربین 108 مگاپیکسلی

به استناد اخبار جدید، به نظر می رسد سامسونگ گلکسی S11 که احتمالا در بهار 2020 رونمایی می شود، دارای دوربین 108 مگاپیکسلی است.

سامسونگ برنامه هایی برای ارتقای گلکسی S11 دارد. این پرچمدار جدید سامسونگ قرار است دارای سنسور دوربین 108 مگاپیکسلی باشد. به نظر می رسد شیائومی پیش از این شرکت کره ای از سنسور 108 مگاپیکسلی در گوشی هوشمند خود استفاده می کند.

این شرکت الکترونیکی کره ای سنسور Isocell Bright HMX را برای تولید دوربین های بسیار باکیفیت در گوشی های هوشمند توسعه و ارتقا داده است. با این حال اولین شرکتی که از این سنسورها در گوشی های هوشمند خود استفاده می کند، شرکت چینی شیائومی خواهد بود. این شرکت اعلام کرده که تا پایان سال جاری از گوشی جدید خود که به دوربین 108 مگاپیکسلی سامسونگ مجهز است، رونمایی می کند.

این نخستین باری است که دوربین یک گوشی هوشمند سنسوری با کیفیت بیش از 100 مگاپیکسل دارد. این دوربین عکس هایی با رزولوشن 12032 × 9024 پیکسل تولید می کند. به نظر می رسد سازنده این سنسور از آن در گوشی سامسونگ گلکسی S11 استفاده کند. احتمالا گلکسی اس 11 بهار 2020 از راه می رسد.

سامسونگ گلکسی S11

شیائومی اظهار داشته که با استفاده از این دوربین، کاربران می توانند عکس هایی با کیفیت یک بیلبورد ثبت کنند. این شرکت همچنین ادعا کرده که این دوربین نه تنها تصاویری با جزئیات بهتر ثبت می کند، بلکه خلاقیت و نوآوری کاربران را نیز تقویت می کند.

دوربین 108 مگاپیکسلی سامسونگ دارای بزرگترین سنسور دوربینی است که تاکنون در گوشی های هوشمند به کار رفته است. چنین سنسوری برای عکاسی در فضاهای کم نور نیز بسیار مناسب است. این سنسور حتی در حالت زوم نیز می تواند رزولوشن بسیار بالایی را به ثبت برساند، برای مثال این دوربین در حالت زوم 2 برابر قادر است عکس هایی با کیفیت 27 مگاپیکسل به ثبت برساند. به استناد گزارش ها، این دوربین قابلیت زوم تا 10 برابر را دارد.

منبع:کلیک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *