ساعت هوشمند الجی

به نظر می رسد کمپانی کره ایی الجی پس از ساخت ساعت هوشمند الجی اسپورت و الجی استایل قصد دارد ساعت جدیدی را روانه بازار کند. از این رو خبری امروز منتشر شد که ساعت هوشمند الجی استاندارد های  FCC را با موفقیت دریافت کرده است. به نظر کد انحصاری این محصول LM-W315 خواهد بود و هنوز نامی برای این گجت پوشیدنی معرفی نشده است.

ساعت های هوشمند با وجود اینکه از تب و تاب اولیه خود افتاده اند اما هنوز هم طرفداران خاص خود را دارد. کمپانی الجی در سال ۲۰۱۷ دو تجربه موفق داشته است و واچ اسپورت با کد انصاری W280  و الجی استایل با کد W270 یکی از کاربردی ترین ساعت های هوشمند مبتنی بر OS Wear بود است .

ما قبلا شنیدیم که LG ممکن است به زودی یک ساعت هوشمند را اعلام کند، اما اکنون شواهد مشخصی در دست است. یک پرونده FCC به یک ساعت هوشمند LG با شماره مدل: LM-W315 اشاره دارد که به خوبی در دو مدل قبلی موفق می شود: W280 Watch Sport بود و W270 ساعت Watch بود. این تجریه های موفق باعث شده است که الجی به خوبی از بازار این گجت ها شناخت پیدا کند و LM-W315 را به زودی وارد بازار کند.

ساعت هوشمند الجی

مدتی پیش نیز یک شایعه در مورد ساعت های هوشمند الجی منتشر شد که این کمپانی قصد دارد ساعت هیبریدی بسازد،البته این موضوع تنها در حد یک شایعه باقی ماند و شاید این ساعت هیبریدی همان ساعت LM-W315 باشد. با تمام این وجود این ساعت هوشمند که نام آن به صورت رسمی مشخص نشده است امکان دارد در طول مراسم گوگل I / O که به تازگی آغاز شده است و تا پنج شنبه ادامه دارد معرفی شود یا اینکه باید تا ماه ژوئن برای رونمایی رسمی این ساعت هوشمند صبر کنیم. حال با این وجود باید منتظر خبر های دیگری از این کمپانی کهنه کار باشیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *