رندرهای جدید گوگل پیکسل 4

رندرهای جدید گوگل پیکسل 4 منتشر شد. دستگاه موجود در این رندرها سفید رنگ بوده و از دوربین اصلی دوگانه بهره می برد.

در گذشته شاهد انتشار رندرهای زیادی از گوشی های گوگل پیکسل 4 و پیکسل 4 XL بودیم (اولین رندرهای گوگل پیکسل 4 در اختیار رسانه ها قرار گرفت). به تازگی رندرهای جدید گوشی پیکسل 4 توسط OnLeaks در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. این رندرها، پنل پشتی و جلویی این اسمارت فون را به نمایش می گذارند.

همانطور که در این رندرها مشاهده می کنید، تفاوت زیادی میان پیکسل 4 و پیکسل 4 ایکس ال وجود ندارد. این گوشی های هوشمند فاقد برش صفحه نمایش و یا حفره درون نمایشگر هستند. این محصولات از حاشیه در اطراف نمایشگر خود بهره می برند که البته میزان این حاشیه در بخش بالایی بیشتر از بخش پایینی است. به نظر می رسد این دو دستگاه فاقد اسپیکر استریو در حاشیه بالایی و پایینی صفحه نمایش خود باشند.

گوگل پیکسل 4

علاوه بر این رندرها، ICe Universe دو تصویر از محافظ نمایشگر پرچمداران آینده گوگل نیز منتشر کرده است. بر اساس این تصاویر، در بخش بالایی این محصولات سه دوربین قرار می گیرد. دوربین سلفی دوگانه و سیستم پیشرفته شناسایی چهره این دوربین ها را تشکیل می دهند. احتمالا اسپیکر مکالمه به عنوان بلندگو نیز انجام وظیفه می کند. در سمت راست بالای صفحه نمایش شاهد حضور یک حفره بزرگ هستیم (گوگل پیکسل 4 با سنسور 16 مگاپیکسلی تله فوتو عرضه می‌شود).

رندرهای جدید گوگل پیکسل 4

بر اساس جدیدترین شایعات، گوگل پروژه Soli را در سخت افزار پرچمداران آینده خود تعبیه می کند. این سخت افزار قادر به شناسایی حرکات و ژست های حرکتی با دقت بسیار بالاست. این پروژه برای اولین بار در گوگل I/O در سال 2015 معرفی شد. پرچمداران آینده گوگل به احتمال زیاد در ماه اکتبر سال جاری میلادی معرفی می شوند.

منبع:کلیک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *