رابط کاربری EMUI 10 هواوی

شرکت هواوی چندی پیش از رابط کاربری EMUI 10 رونمایی کرد. این نرم افزار جدید بر اساس اندروید Q عمل می کند و کارایی سریع تری نسبت به سایر نسخه ها دارد.

شرکت هواوی علاوه بر رونمایی از سیستم عامل منحصر به فرد خود یعنی هانگ منگ، دهمین نسخه رابط  کاربری EMUI را نیز معرفی کرد. این نرم افزار جدید بر اساس اندروید Q عمل می کند و دارای ویژگی های جدید بسیاری همچون کارایی سریع تر و قابلیت دارک مود است.

رابط کاربری EMUI 10 به لحاظ طراحی دارای آیکون های دایره ای شکل و پویانمایی های جدیدتر و بهتر است. ویژگی دارک مود روی برنامه های کاربردی شخص ثالث (third party apps) نیز قابل تعمیم بوده و بیشتر مناسب افرادی است که منوهای تیره تر را ترجیح می دهند. در این رابط کاربری علاوه بر گزینه Always on Display، سبک های جدید و متنوع تری برای ساعت و تقویم در نظر گرفته شده است.

رابط کاربری EMUI 10 به لطف سیستم بهبود یافته EROFS و فناوری GPU Turbo 3.0 از کارایی بهتری نسبت به نسخه های قبلی برخوردار است. این رابط می تواند تعاملات را با سرعت بیشتری انجام دهد و در ضمن، تاخیر کمتری در هنگام تعویض برنامه ها دارد.

هواوی همچنین قابلیت همکاری چند نمایشگری را به طور آزمایشی ارائه کرده است که به وسیله آن می توان گوشی همراه را به کامپیوتر شخصی وصل کرد. با استفاده از این قابلیت، شما می توانید گوشی همراه را به طور بی سیم به رایانه خود متصل کرده و نمایشگر آن را مستقیما در صفحه کامپیوتر مشاهده کنید. شما همچنین قادر خواهید بود تا از طریق کامپیوتر به فایل های موجود در گوشی همراه خود دسترسی پیدا کنید. سپس به طور یکپارچه به پیام های خود پاسخ دهید و یا فایل های خود را جا به جا کنید.

رابط کاربری EMUI 10

سرویس HiCar هواوی به شما اجازه می دهد تا گوشی همراه را به سیستم اطلاعات و سرگرمی خودروی خود متصل کرده و فعالیت های متعددی همچون جهت یابی را انجام دهید. اینطور که پیداست هواوی میت 30 اولین دستگاهی خواهد بود که با رابط کاربری EMUI 10 عرضه می شود. البته دارندگان گوشی های P30 نیز می توانند از تاریخ 8 سپتامبر امسال، منتظر دریافت سیستم عامل جدید باشند.

منبع:کلیک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *