دستبند هوشمند Mi band 4

بدون شک دستبند هوشمند سری Mi Band یکی از پرفروش‌ترین و محبوب ترین گجت‌های پوشیدنی برند شیائومی به شمار می‌رود. شیائومی امروز به طور رسمی اعلام کرد که نسل چهارم دستبند هوشمند Mi band 4 را در سال جاری میلادی عرضه خواهد کرد.

مدیر مالی شرکت Huami امروز در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص عرضه نسخه جدید دستبند هوشمند Mi Band اعلام کرد که نسخه جدید این محصول محبوب در سال جاری میلادی عرضه خواهد شد، اما اطلاعاتی در خصوص زمان دقیق عرضه و مشخصات سخت افزاری این محصول اعلام نشد. شرکت Huami تامین کننده اختصاصی فناوری گجت‌های پوشیدنی هوشمند برای شرکت شیائومی است. این شرکت همکاری بسیار نزدیکی با تیم شیائومی دارد و توسط شیائومی حمایت می‌شود؛ اما این شرکت محصولات اختصاصی هم دارد کمه تحت بند Amazfit به بازار عرضه می‌شوند.

دستبند هوشمند Mi band 4 شیائومی

در حالی که این روزها ساعت‌های هوشمند به موفقیت تجاری چشم‌گیری دست پیدا نکرده اند، به نظر می‌رسد که شیائومی از فروش دستبند ورزشی هوشمند خود راضی بوده و به همین دلیل قصد دارد تا نسخه جدید آن را به زودی روانه بازار کند. بر اساس آمار منتشر شده، میزان سود خالص سالانه شرکت Huami به لطف فروش شگفت انگیز دستبندهای هوشمند Mi Band و ساعت‌های هوشمند خانواده Amazfit، در 2018 حدود 80 درصد افزایش یافته است.

شیائومی هر ساله قابلیت‌های جدید بسیاری را به نسل جدید دستبند هوشمند خود اضافه می‌کند و انتظار می‌رود که در نسل چهارم دستبند می بند 4 شاهد امکانات بسیار شگفت انگیزی باشیم. همچنین اخیراً شایعه‌هایی منتشر شده است که بر اساس آن شیائومی قصد دارد علاوه بر ترکیب رنگ ‌های جدید، دستبند هوشمند می بند 4 را به قابلیت ECG (الکتروکاردیوگرام) برای بررسی ضربان قلب کاربر اضافه کند؛ البته این موضوع فعلاً در حد شایعه بوده و توسط شیائومی تایید یا تکذیب نشده است.

منبع:شهرسخت افزار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *