دانلود دو بازی بسیار جذاب اندروید

همواره دانلود بازی‌های غیررایگان برای کاربران ایرانی یکی از بزرگترین مشکلات بوده‌است و چه بسیار نرم‌افزارها و بازی‌هایی هستند که ما همیشه تمایل زیادی به داشتن آنها داریم و متاسفانه روشی برای استفاده قانونی آنها وجود ندارد. به تازگی شرکت Square Enix امکان دانلود دو بازی بسیار جذاب اندروید را رایگان کرده که راه را برای استفاده آنها تسهیل و همواره می‌کند.

بسیاری از بازی‌های موجود در گوگل پلی استور وجود دارند که متاسفانه ما ایرانیان قادر به دریافت آنها نیستیم. علت این کار عدم پشتیبانی گوگل از روش‌های پرداخت داخل ایران است و به همین خاطر عملاً راهی برای استفاده قانونی از آنها وجود ندارد.

کمپانی مشهور Square Enix در اقدامی ستودنی به مدت 7 روز (تا 15 فروردین) دانلود دو بازی بسیار محبوب خود را رایگان کرده و این بدان معناست که همه کاربران در همه کشورها قادر به دانلود آنها خواهند بود.

این دو بازی عبارت‌اند از Monument Valley 2 و Lara Croft GO که هر دو ساختار گرافیکی متفاوتی داشته و به ترتیب عنوان «بهترین بازی موبایل سال» را در سال‌های 2017 و 2015 در انتخاب سالیانه Google Awards به دست آورده‌اند.

دانلود دو بازی بسیار جذاب اندروید

در مورد این دو بازی باید بگوییم که بازی Monument Valley 2 بیشتر ساختاری معمایی داشته و به شما این فرصت را خواهد داد که در دنیای مینیمال شخصیت‌های بازی، به حل معماهای پازل مانند بپردازید. نکته جداب این بازی انیمیشن‌های بسیار ساده و در عین حال حاوی جزئیات مهم است که نگاه هر کاربری را به فضای دوست‌داشتنی خود جلب می‌کند.

دانلود دو بازی بسیار جذاب اندروید

بازی دوم یعنی Lara Croft GO که نام آن برای علاقه‌مندان به دنیای گیم باید آشناتر باشد نیز سبکی مشابه داشته و اگر بخواهیم در یک عبارت منفرد آن را معرفی کنیم باید آن را یک بازی پازلی بدانیم. در این بازی شخصیت اصلی داستان اگرچه ظاهری اکشن مانند دارد ولی محتوا همچنان بر پایه معماهای کوچک و بزرگ استوار است و شما به عنوان کاربری که آن را هدایت می‌کند با چالش‌های جذابی روبرو خواهید شد که ارزش امتحان کردن را دارند.

در این روزها که بهترین راه ماندن در خانه‌ است، شاید دو بازی جدید و باکیفیت بتوانند بهترین انتخاب‌ها برای یک سرگرمی دیجیتال و ساده باشند.

می‌توانید برای دانلود این بازی‌ها از دو لینک زیر استفاده نمایید:

منبع:شهرسخت افزار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *