خرید اینترنتی با اپلیکیشن فیسبوک

خرید اینترنتی با اپلیکیشن فیسبوک امکان پذیر شد. فیسبوک قابلیت جدیدی را به سیستم خدمات خود افزوده که به کاربران کمک می کند، در هر شرایطی از اینترنت استفاده کنند.

سیستم جدید فیسبوک با نام  اپلیکیشن Express Wi-Fi  اینترنتی همه گیر و مناسب را برای کاربران اینترنتی تدارک دیده است. این اپلیکیشن به کاربران مختلف کمک می کند در هر شرایطی بسته های اینترنتی را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهند.

در واقع این امکان جدید فیسبوک ،نقاط «هات اسپات» را به صاحبان کسب و کارهای محلی معرفی می کند و در نتیجه یک سیستم منظم از اینترنت همراه را با اپلیکیشن ویژه در اختیار کاربران می گذارد. اما آیا این اپلیکیشن جدید است؟

پاسخ منفی است. این اپلیکیشن جدید نیست. اما جالب است بدانید اپلیکیشن مذکور نسبت به نسخه های پیشین از کیفیت بالاتری برخوردار است و به عبارتی نسخه پیشرفته تر نمونه قبلی است.به نظر می رسد فیسبوک در تلاش است از طریق این ابزارها، نرخ رشد خود را بهبود بخشیده و نسبت به گذشته رشد بالاتری را در بین کشورهای توسعه یافته تجربه کند.

فیسیوک نوعی سرویس شبکه اجتماعی است که در ۴ فوریه سال ۲۰۰۴ میلادی توسط مارک زاکربرگ و دوستانش ادواردو سورین، اندرو مک‌کالم، داستین موسکوویتز و کریس هیوز در دانشگاه هاروارد به وجود آمد.

در ابتدا نام‌نویسی در این وبگاه به دانشجویان دانشگاه هاروارد محدود بود. اما با گذشت زمان درِ آن برای دانشگاه‌های شهر بوستون، آیوی لیگ و دانشگاه استنفورد نیز گشوده‌ شد.

پس از افزوده‌شدن دانشگاه‌های مختلف و دبیرستان‌ها به لیست مجاز عضویت در فیس‌بوک، عضویت در آن به تدریج در دسترس تمامی افراد بالای ۱۳ سال در سراسر دنیا قرار گرفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *