حذف خودکار پیام در واتساپ برای کاربران

به تازگی چندین اسکرین شات به فضای مجازی راه پیدا کرده که خبر از امکان حذف خودکار پیام در واتساپ می دهد. اطلاعاتی در رابطه با زمان عرضه این ویژگی منتشر نشده است.

واتساپ امسال به قابلیت های زیادی در سیستم عامل اندروید مجهز شد که برای مثال می توان به پشتیبانی بهتر از گوگل اسیستنت و قفل کردن آن توسط سنسور اثر انگشت اشاره کرد. حال به نظر می رسد ویژگی جدیدی برای این پیام رسان محبوب در حال توسعه است. بر اساس اعلام یک افشاگر با نام WABetaInfo، قابلیت حذف خودکار پیام در واتساپ مراحل آزمایشی خود را طی می کند.

 بر اساس اسکرین شات هایی که در اختیار رسانه ها قرار گرفته، این قابلیت برای چت های گروهی از راه می رسد، البته انتظار می رود در پیام های شخصی نیز شاهد حضور آن باشیم. در این اسکرین شات بخشی به نمایش گذاشته شده که Disappearing Messages نام دارد که به معنای پیام های محو شونده است. در این قسمت، سه گزینه خاموش، 5 ثانیه و یکساعت به چشم می خورد.

حذف خودکار پیام در واتساپ

این احتمال وجود دارد که واتساپ گزینه های بیشتری را برای زمان محو شدن پیام ها در نظر بگیرد. اسنپ چت دارای قابلیت مشابه است؛ با این حال در صورتی که کاربر اسکرین شات بگیرد، به وی هشدار می دهد. در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با زمان عرضه قابلیت حذف خودکار پیام در واتساپ منتشر نشده است.

منبع:کلیک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *