تست عمر باتری گلکسی S9

سامسونگ پرچم‌دار جدیدش را رونمایی کرده و باز به صدر خبرها بازگشته است. بررسی‌های زیادی در رابطه با گلکسی‌های جدید منتشرشده و بدون شک این اسمارت فون‌ها، کیفیت خوبی دارند و به معنای واقعی پرچم‌دار هستند.

از قابلیت‌های جدید S9 بگذریم، باید به سراغ مسئله‌ای مهم‌تر در این اسمارت فون اشاره‌کنیم، ظرفیت باتری و عمر آن. آیا باتری S9 از باتری S8 و نوت ۸ بهتر است؟ وضعیت این پرچم‌دار نسبت به سایر تلفن‌های بالا رده بازار چگونه است؟

در وب‌سایت فون آرنا، S9 به‌صورت تجربی تست شده است، کاربری به مدت چند روز از آن استفاده کرده و به این موضوع اشاره نموده که اگر از S9 استفاده معمولی و روتین کنید، هر شب باید آن را به شارژ بزنید. S9 با یک‌بار شارژ، یک روز کاری را جواب می‌دهد. اگر از تلفن همراهتان زیاد استفاده نکرده، به‌راحتی می‌توانید دو روز را با یک‌بار شارژ کردن سپری کنید.

نتایج تست عمر باتری

آزمایشی برای تست عمر باتری گلکسی S9  و مقایسه با سایر پرچم‌داران بازار در کنار گلکسی S8 و نوت ۸ صورت گرفته است که نتیجه و مقایسه را در لیست زیر مشاهده می‌کنید:

تست عمر باتری گلکسی S9

عمر باتری S9 در مقایسه با S8، کمتر است و باتری S8 در آزمایش‌ها بهتر ظاهرشده است، با توجه به اینکه در ساخت S9 از تراشه ۱۰ نانومتری استفاده‌شده است. باتری گلکسی S9 ظرفیت ۳۰۰۰ میلی‌آمپری دارد، درست شبیه به S8. گلکسی S9 پلاس باتری ۳۵۰۰ میلی‌آمپری که ظرفیت باتری این پرچم‌دار هم شبیه به S8 پلاس است.

باتری S9 در مقایسه با پرچم‌داران بازار، امتیاز خوبی به دست نیاورده و بسیاری از پرچم‌داران عمر باتری بیشتری نسبت به S9 دارند. اگر قصد خرید S9 را دارید، حتما این نکته را در نظر داشته باشید.

زمان شارژ شدن

یکی دیگر از نکات قابل‌توجه در مقوله بررسی باتری، مدت‌زمان شارژ شدن آن است. هر دو پرچم‌دار جدید از شارژ سریع و آداپتور شارژ سریع در جعبه برخوردارند. سری قبلی پرچم‌داران سامسونگ هم از این قابلیت برخوردار بودند.

در این بخش مقایسه‌ای برای زمان شارژ شدن گوشی‌های هوشمند مطرح بازار و کهکشانی‌های جدید سامسونگ مطرح‌شده است. در این آزمایش از شارژر اصلی اسمارت فون استفاده‌شده و مدت‌زمان شارژ از صفر تا ۱۰۰ درصد سنجیده شده است. گلکسی S9 و S8 در مدت‌زمان یک ساعت و ۴۰ دقیقه فول شارژ می‌شوند.

تست عمر باتری گلکسی S9 پلاس

گلکسی S9 و S8 از شارژ بی‌سیم بهره برده‌اند. پد شارژ بی‌سیم S9 در جعبه عرضه نمی‌شود و کاربر باید این پد را به‌صورت جداگانه خریداری کند.

گلکسی S9

منبع: آی تی رسان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *