بومرنگ اینستاگرام

بومرنگ اینستاگرام طرفداران زیادی دارد. به تازگی افکت های Echo و SloMo و Duo به بومرنگ اضافه شده است. برای آشنایی با کاربرد آن ها در ادامه همراه ما باشید.

از امروز بومرنگ اینستاگرام به گزینه های جدید مجهز می شود. از این پس کاربران می توانند در استوری های خود از افکت های Echo ،SloMo ،Duo و Trimming استفاده کنند. این افکت ها جذابیت این شبکه اجتماعی را افزایش داده و باعث رقابت بهتر آن با شبکه های اجتماعی دیگر مانند تیک تاک می شود.

در سال 2015 قابلیت بومرنگ معرفی شد و در این 5 سال، بروزرسانی گسترده ای برای آن عرضه نشد. هنگامی که در استوری اینستاگرام گزینه بی نهایت را لمس می کنید، چند گزینه جدید در اختیار شما قرار می گیرد.

بومرنگ اینستاگرام

کاربرد افکت های جدید بومرنگ اینستاگرام به شرح زیر است:

  • افکت SlowMo: در این افکت سرعت پخش ویدیوهای دو ثانیه ای به نصف کاهش پیدا می کند. این موضوع باعث افزایش جزئیات می شود.
  • افکت Echo: در این حالت یک افکت تار به استوری شما اضافه می شود؛ بنابراین یک دنباله شفاف در پشت اجسام متحرک قرار می گیرد. این افکت در حقیقت یک اثر بینایی دوگانه ایجاد می کند.
  • افکت Duo: با سرعت بالایی و همراه با ظاهر دیجیتالی ویدیو را برعکس می کند. افزایش و کاهش سرعت در بومرنگ، یک حالت بافت مانند ایجاد می کند.
  • افکت Trimming: ویدیوهای بومرنگ را می توان کوتاه کرد. علاوه بر کاهش زمان ویدیو، می توان زمان شروع و پایان آن را نیز انتخاب کرد.

در گذشته شاهد برخی از این قابلیت ها در اسنپ چت بودیم؛ بنابراین قابلیت های جدید استوری اینستاگرام را نمی توان مخصوص این شبکه اجتماعی دانست. برخی از افکت های جدید بومرنگ اینستاگرام در TikTok نیز وجود داشتند.

منبع:کلیک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *