بهترین افزونه های کروم برای ضبط صفحه

افزونه های کروم قابلیت های بسیار جالبی را برای کاربران مرورگر کروم ایجاد می کند و از طریق آن می توانید کارایی آن را در امور روزانه خود بالا ببرید. اگر شما یک معلم هستید یا یک وب لاک نویس بدون شک ضبط صفحه نمایش برای شما اهمیت بسیار زیادی دارد، این قابلیت از طریق افزونه های کروم در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید از آن ها برای ضبط صفحه نمایش استفاده کنید، در این قسمت قصد داریم به بررسی بهترین افزونه های کروم برای ضبط صفحه نمایش بپردازیم.

افزونه ی Awesome Screenshot برای مرورگر کروم

افزونه ی Awesome Screenshot همانطور که نام بسیار جذابی دارد تمام نیاز های کاربران را در این بخش پوشش می دهد و به عنوان یک ابزار حرفه ای به شمار می رود، با استفاده از این نرم افزار امکان عکس گرفتن و فیلم برداری در اختیار شما قرار می گیرد، این نرم افزار امکان تار کردن بخشی از ویدئوی فیلم برداری شده را نیز دارد و به نوعی یک ابزار حرفه ای برای ضبط صفحه نمایش به شمار می رود.

افزونه ی Awesome Screenshot برای مرورگر کروم

افزونه ی Hippo Video برای ضبط صفحه نمایش

این نرم افزار در کنار افزونه های کروم برای ضبط صفحه نمایش قرار دارد که به سادگی در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. این افزونه امکان فیلم برداری فول اچ دی را در اختیار کاربران قرار می دهد و همچنین در کنار این رزولوشن اگر قصد فیلم برداری به صورت کم حجم را دارید نیز رزولوشن 360P برای شما مناسب خواهد بود. این نرم افزار امکانات بسیاری را برای ساخت ویدئو های آموزشی در اختیار شما قرار می دهد و در این میان می توان به هایلایت کردن برخی از قسمت ها اشاره کرد.

افزونه ی Hippo Video

ساده ترین روش برای ضبط صفحه نمایش

Loom یک ابزار بسیار ساده است که شما می توانید در آن با یک کلیک به ضبط صفحه نمایش خود بپردازید. این نرم افزار را به دلیل رابط کاربری پایه ای مورد توجه کاربران قرار می گیرد، در این نرم افزار امکان دسترسی به وب کم نیز وجود دارد. این نرم افزار هیچ محدودیتی را برای شما ایجاد نمی کند و اگر قصد ساخت یک ویدئو ساده را دارید این عنوان گزینه ی بسیار خوبی برای شما خواهد بود.

در کنار این افزونه ها روش های دیگری نیز وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کرده و به صورت رایگان آن ها را نصب کنید. این افزونه ها به طور کلی حجم کمی دارند و به سادگی قابل نصب خواهند بود.

ساده ترین روش برای ضبط صفحه نمایش

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *