بروزرسانی OTP اندروید هشت برای گوشی الجی V30

کمپانی T-mobile بروزرسانی OTP اندروید هشت برای گوشی الجی V30 را با تاخیر نسبتا طولانی عرضه کرد. OTP آسان ترین روش برای به روز رسانی های گوشی های اندروید است. که به صورت مستقیم از تنظیمات گوشی هوشمند صورت می گیرد.

بروزرسانی های گوشی های اندرویدی معمولا به صورت OTA انجام می شود. واژه OTA مخفف عبارت Over The Air بوده و به روشی از بروزرسانی اندروید گفته می‌شود که به طور مستقیم و از طریق ارتباط بی‌سیم توسط کمپانی منبع ارائه شده و هر کاربری بدون نیاز به استفاده از هیچ لوازم جانبی خاصی قادر به استفاده از آن خواهد بود. به منظور استفاده از بروزرسانی اندروید به روش OTA لازم است که دستگاه اندرویدی شما به شبکه اینترنت وای‌فای یا موبایل دیتا متصل باشد و به راحتی بتوان بروزرسانی را دریافت کرد. اما این روش اکنون در اختیار کاربران T-Mobile قرار نمی گیرد.

حال مدتی پیش الجی به روز رسانی از طریق نرم افزار LG Bridge را به کاربران برای گوشی الجی V30 معرفی کرد اما از امروز به روز رسانی این گوشی پرچم دار به شکل معمول صورت خواهد گرفت. کد این بروزرسانی H93220h است. برای دریافت این به روز رسانی باید مطابق تمام نسخه ها گوشی هوشمند بالای ۵۰ درصد شارژ داشته باشد  و با مراجه به بخش تنظیمات و بروزرسانی سیستم کاربران گوشی های الجی V30  و الجی V30  پلاس می توانند این به روز رسانی بزرگ را دریافت کنند. حجم بروزرسانی اندروید هشت برای این گوشی ها ۱,۶۷۷.۶ مگابایت است که نیاز به اینترنت وای فای دارد.

در بروزرسانی اندروید هشت برای این گوشی های قابلیت هوش مصنوعی به دوربین عکاسی این سری گوشی های اضافه می شود و کاربران می توانند تفاوت ها و پیشرفت های بسیاری را در این زمینه مشاهده کنند. هوش مصنوعی در گوشی های الجی که به نام ThinQ شهرت دارد بر خلاف گوشی های هواوی تنها در زمینه دوربین تاثیر دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *