اپلیکیشن SLEEP CYCLE

اپلیکیشن SLEEP CYCLE یک محصول فوق العاده برای افرادی است که از بی خوابی رنج می برند. این محصول می تواند بی خوابی افراد را به ساده ترین روش حل کند.

برای بسیاری از افراد بی خوابی یک کابوس غیرقابل تحمل است. اما به نظر می رسد برای بی خوابی نیز راهکاری فناورانه وجود دارد.

درواقع یکی از قوی ترین برنامه‌ها در این زمینه Sleep Cycle است. این برنامه یک نوع آنالیزگر خواب است. این اپلیکیشن به کمک اسپیکرهای گوشی صدای نفس کشیدن یا صدای خر و پف را ضبط و به کمک همین اطلاعات خوابتان را تحلیل و براساس این تحلیل هم یک الگوی خواب مناسب پیشنهاد می‌کند.

به نظر جذاب می آید نه؟ بگذارید از یک مثال استفاده کنیم. برای مثال این برنامه به شما می‌گوید بهتر است چند ساعت از روز بخوابید برای اینکه این میزان خواب هم به اجرا گذاشته شود برای خواب و بیدار شدنتان به شما هشدار می‌دهد.

اما اگر این اپ هم جوابگوی شما نبود بهتر است از برنامه‌ای استفاده کنید تا استرس و ناراحتی را از شما دور کند تا در نهایت به میزان خواب مناسب خود برسید.

بی‌خوابی یکی از اختلالات خواب است که در روان‌شناسی خواب مورد مطالعه و بررسی قرار می‌گیرد. ناتوانی در به خواب رفتن یا ناتوانی در خواب ماندن در مدت طولانی یا خواب عمیق را کم خوابی می‌گویند. کم‌خوابی در واقع خود بیماری به حساب نمی‌آید بلکه جزء علایم بیماری محسوب می‌شود. کم‌خوابی معمولاً ناشی از اضطراب و تنش هیجانی است. از دیگر علل کم خوابی، می‌توان احساس عدم امنیت، ترس از تنهایی، افسردگی و مصرف کافئین را نام برد. کم‌خوابی در بین زنان ۱٫۴ برابر مردان رایج است. بنابر آمارهای وزارت بهداشت آمریکا سالانه ۶۴ میلیون نفر از آمریکایی‌ها از کم‌خوابی رنج می‌برند. مصرف داروهای ضدافسردگی، قرص‌های خواب‌آور می‌تواند برای درمان موقت این بیماری مفید باشد اما بهترین راه برای درمان آن، تحریک دستگاه عصبی مرکزی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *