بازی Crazy for Speed هیجان انگیز ترین رالی موبایلی

بازی موبایلی دیوانه سرعت توسط استودیوی بازی ساز MAGIC SEVEN توسعه پیدا کرده و به سبک ماشین سواری و اتومبیل رانی است. دیوانه سرعت یا همان Crazy for Speed یکی از محبوب ترین بازی های رانندگی به شمار می رود که برای کاربران سیستم عامل اندروید و IOS ساخته شده است. این بازی توانسته از دید بسیاری کاربران نمرات کامل یک بازی راننده را دریافت کند.

بازی Crazy for Speed بدون شک می توان لحظات بسیار هیجان انگیزی را برایتان مهیا کند این بازی به دلیل بهره بردن از گرفایک بسیار بالا، افکت های صوتی عالی  و حرفه ایی تجربه جدیدی از یک مسابقه پرهیجان را رقم خواهد زد. این بازی که با ماهیتی مسابقه ایی دارد بدون شک یکی از متفاوت ترین بازی های موبایلی خواهد بود

لینک دانلود بازی Crazy for Speed برای سیستم عامل اندروید

لینک دانلود بازی Crazy for Speed برای سیستم عامل IOS

محیط بازی دیوانه سرعت بسیار شگفت انگیز است،این بازی دارای پیست ها و مسیر های مختلفی است که رقابتی ناجوانمردانه را برای کاربران رقم خواهد زد در این بازی هرکاری که می توانید را مجاز هستید برای برنده شدن انجام دهید از فنون رانندگی گرفته تا صدمه زدن به اتومیبل های دیگر و… در این بازی برای پیروز شدن باید یک راننده حرفه ایی باشید غیر این صورت قهرمان شدن را باید فراموش کرد. اگر علاقه مند به بازی رانندگی هستید پیشنهاد می کنیم این بازی را هرگز از دست ندهید. بازی CRAZY FOR SPEED علاوه بر اینکه در گروه بازی های رانندگی محسوب می شود آن را باید در کلاس بازی های اعتیاد آور نیز محسوب کرد به عقیده بسیاری از علاقه مندان این بازی دیوانه سرعت بسیار اعتیاد آور نیز است و با اجرای این بازی می توان یکی از جالب ترین بازی های تاریخ سیستم عامل اندروید را تجربه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *