بازی Caravan War

بازی Caravan War بدون شک یکی از زیباترین بازی های تاریخ گوشی های هوشمند است. استودیوی بازی سازی HIKER GAMES این بازی استراتژیک را برای کاربران گوشی های هوشمند مبتنی بر سیستم عامل اندروید و IOS به صورت رایگان در استور های رسمی گوگل و اپل قرار داده است. جنگ کاروان ها یا همان Caravan War نمرات بسیار خوبی را توانسته از کاربران دریافت کند برای آشنایی بیشتر با این بازی با ما همراه باشید.

بازی های استراتژیک همواره با وجود گرافیک پایین تر نسبت به بازی های دیگر از طرفداران بیشتری برخوردار است اما این بازی با گرافیک سه بعدی خود و سبک کارتونی و انیمیشنی و استفاده از تصاویری از قرون وسطی یکی از گرافیکی ترین بازی های استراتژیک را رقم می زند و از دید گرافیکی از مشهور ترین این سبک بازی که کلش آف کلنس است بسیار بهتر عمل می کند. به واسطه گرافیک بسیار خوب البته حجم بازی کمی بیتشر است و کاربران باید این بازی را با حجم نزدیک به ۲۵۰ مگابایت از بخش زیر دریافت کنند.

لینک دانلود بازی Caravan War برای سیستم عامل اندروید

لینک دانلود بازی Caravan War برای سیستم عامل IOS

در این بازی شما باید کنترل یک امپراطوری و سرزمین بزرگ را در دست بگیرید و با تمام تلاش خود این سرزمین را در برابر دشمنانش محافظت کنید. در این بازی  دو راه برای به دست آوردن منابع وجود دارد؛ یکی حمله به کاروان ها و به یغما بردن دارایی های آن ها و دیگری داد و ستد با آن ها، در هر صورت برای گسترش امپراطوری تان به منابع نیاز دارید و اینکه چطور آن ها را به دست می آورید به خودتان و استراتژی هایی که اتخاذ کرده اید بر می گردد!

در انتها پیشنهاد می کنیم اگر به این سبک بازی علاقه دارید  با دریافت CARAVAN WAR می توانید زمان بسیار خوبی را در این بازی آنلاین سپری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *