اپلیکیشن Super Backup

اپلیکیشن Super Backup را می توان برترین نرم افزار بازیابی اطلاعات برای سیستم عامل اندروید دانست. این اپلیکیشن کم حجم که در اختیار کاربران قرار می گیرد یک نرم افزار ضروری برای سیستم عامل اندروید محسوب می شود. اپلیکیشن Super Backup سریع ترین نرم افزار پشتیبان گیری داده ها بدون شک سریع ترین و معتبر ترین نرم افزار در زمینه پشتیبان گیری نیز است.

از دست دادن اطلاعات یک اتفاق ناگهانی و نارحت کننده محسوب می شود. به همین دلیل وجود یک نرم افزار که در بازه های زمانی مختلف یک بکاپ از اطلاعاتمان بگیرد به نظر ضروری است. این نرم افزار ها معمولا کارایی بالایی ندارند اما اپلیکیشن Super Backup در زمینه بسیار موفق عمل می کند. به وسیله آن می توان از تاریخچه ی تماس ها، اس ام اس ها، بوکمارک ها، اطلاعات تقویم، مخاطبین و داده اپلیکیشن ها نسخه ی پشتیبان تهیه نمایید و آن ها را در مموری دستگاه خودتان و یا حساب جیمیل ذخیره نمایید.

برخی از امکانات و قابلیت های اپلیکیشن SUPER BACKUP PRO : SMS&CONTACTS اندروید:

  • توانایی در گرفتن پشتیبان از اطلاعات بازی ها و برنامه های نصب شده با امکان بازگردانی مجدد (این قابلیت نیاز به روت شدن دارد)
  • امکان بازگردانی دسته جمعی اطلاعات برنامه ها و بازی ها از حافظه خارجی (این قابلیت نیاز به روت شدن دارد)
  • گرفتن پشتیبان از مخاطبین ، اس ام اس ها ، تاریخچه تماس ، بوکمارک ها وتقویم با امکان بازگردانی
  • امکان گرفتن نسخه ی پشتیبان از اس ام اس ها به طور تکی و گروهی
  • دارا بودن توابع کاربردی حذف آسان پشتیبان ها، امکان تهیه خودکار نسخه ی پشتیبان، آپلود خودکار نسخه ی پشتیبان در جیمیل، نمایش آخرین بکاپ گرفته شده و امکان تغییر مسیر قرارگیری فایل بکاپ
  • امکان انتفال سریع فایل های ذخیره شدن از گوشی به موبایل  در موبایل اندرویدی دیگر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *