اپلیکیشن Selfissimo

اپلیکیشن Selfissimo یکی از برترین نرم افزارهای عکاسی است که توسط گوگل معرفی شده است. این اپلیکیشن ابتدا در اختیار کاربران سیستم عامل اندروید قرار می گرفت اما از چند ماه پیش به استور رسمی اپل نیز راه پیدا کرد و یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های عکاسی سلفی در این استور نام گرفت. Selfissimo به صورت رایگان با حجمی در حدود ۲۰۰ مگابایت در اختیار کاربران قرار می گیرد.

اپلیکیشن های عکاسی …به نظر این نرم افزار ها تمامی ندارند. دنیای عکاسی آنقدر وسیع هست که امکان پیشرفت هیچ گاه پایان پیدا نمی کند. Selfissimo اپلیکیشن شرکت گوگل است که با استفاده از یک رویه ساده اما کاربردی تصاویر سلفی سیاه و سفید جالبی را ایجاد می کند. اپلیکیشن Selfissimo بنا به گفته کمپانی گوگل با به روز رسانی های متعدد قرار است امکانات بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهد.

اپلیکیشن selfissimo

کار با اپلیکیشن Selfissimo بسیار ساده است و از یک قانون آشکار پیروی می کند. پس از نصب نرم افزاربدون هیچ ثبت نامی وارد نرم افزار می شوید و  برای کار کردن با این برنامه کافی است تنها در مقابل دوربین گوشی خود قرار بگیرید و یک ژست عکس سلفی بگیرید، دوربین گوشی به صورت خودکار فعال خواهد شد و به محض اینکه بی‌حرکت بمانید، تصویر شما ثبت خواهد شد. هر حرکت شما یا موبایل، باعث می‌شود که دوباره دوربین فعال شود و تصویر دیگری ثبت شود.

برای پایان دادن به عکس گرفتن، روی گوشی یک ضربه بزنید سپس می‌توانید عکس‌های ثبت شده را ذخیره کنید. این نرم افزار به آسانی تصویر های سیاه و سفید با کیفیتی را در اختیار شما قرار می دهد و می توان از آن تصاویر در برنامه ها و شبکه های اجتماعی مختلف استفاده کرد و به اشتراک گذاشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *