انتقال فایل بین گوشی‌ سامسونگ و ویندوز

مایکروسافت در سال 2018 از برنامه Your Phone app برای کنترل برخی از عملکرد‌های گوشی‌های هوشمند اندرویدی با ویندوز 10 مانند مشاهده محتوا، اعلان‌های و ارسال پیام رونمایی کرد. حال به تازگی مایکروسافت بروزرسانی جدیدی را برای این برنامه عرضه کرده است که انتقال فایل بین گوشی‌ سامسونگ و ویندوز 10 را بسادگی ممکن می‌سازد.

در سال‌های اخیر مایکروسافت بروزرسانی‌های متعددی را برای برنامه Your Phone app عرضه کرده است و در بروزرسانی‌های اخیر ویندوز 10 این برنامه را غیر قابل حذف کرده است. به نظر می‌رسد که مایکروسافت برای این برنامه نقشه‌های بسیاری در سر دارد و به دنبال گسترش قابلیت‌های کاربردی آن است.

اخیراً مایکروسافت بروزرسانی جدیدی را برای برنامه Your Phone app عرضه کرده است که در آن قابلیت انتقال آسان فایل میان ویندوز 10 و گوشی و تبلت‌های سامسونگ فعال شده است؛ البته برای انتقال فایل با این برنامه محدودیت‌هایی وجود دارد. در نسخه فعلی برنامه Your Phone app حجم فایل‌های مورد نظر برای انتقال میان دو دستگاه حداکثر باید 512 مگابایت باشد و فقط امکان انتقال 100 فایل به صورت هم‌زمان وجود دارد.

انتقال فایل بین گوشی‌ سامسونگ و ویندوز 10

در حال حاضر این قابلیت فقط برای محصولات سری گلکسی سامسونگ فعال شده است و برای دسترسی به آن باید برنامه Your Phone app را بر روی کامپیوتر و گوشی هوشمند خود بروزرسانی کنید؛ همچنین برای استفاده از این قابلیت هر دو دستگاه باید به یک شبکه Wi-Fi مشترک متصل باشند.

باید در نظر داشته باشید که این قابلیت فعلاً فقط در اختیار تسترهای ویندوز 10 قرار گرفته است و بروزرسانی مربوط به آن به زودی عرضه خواهد شد. برای دسترسی سریع‌تر به این قابلیت باید در طرح insider ویندوز 10 ثبت‌نام کنید تا آخرین بروزرسانی‌های آزمایشی برای شما ارسال شود؛ توجه داشته باشید که بروزرسانی‌های آزمایشی ویندوز 10 معمولاً با مشکلات متعددی همراه است.

مایکروسافت در بخش توضیحات این قابلیت ذکر کرده است که در زمان انتقال فایل از مخفی کردن پنجره برنامه Your Phone app بر روی کامپیوتر اجتناب کنید، زیرا این کار انتقال فایل را متوقف خواهد کرد. انتقال فایل در این برنامه به روش ساده Drag and Drop صورت می‌گیرد و پس از انتقال فایل‌ها در پوشه Downloads قرار می‌گیرد.

منبع:شهرسخت افزار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *