استفاده شکلک های آیفون در گوشی اندروید

همچون اندروید، سیستم عامل iOS نیز دارای شکلک های اموجی اختصاصی است. اگر در حال حاضر یک دستگاه اندرویدی در اختیار دارید بازهم می توانید با استفاده از روش‌هایی، به این شکلک ها دسترسی پیدا کنید و حتی آن ها را برای مخاطبان خود ارسال نمایید. در این مطلب قصد داریم بهترین برنامه های موجود به منظور استفاده شکلک های آیفون در گوشی اندروید بپردازیم.

در گذشته کاربران گوشی های اندرویدی، به منظور دسترسی به شکلک های اموجی سیستم عامل iOS، مجبور بودند با طی مراحل سخت و زمان گیر، دستگاه خود را روت کنند؛ اما به تازگی ابزارهایی معرفی شده است که بدون نیاز به روت کردن دستگاه ها، امکان دسترسی به این شکلک ها را فراهم می کند.

در این مطلب به معرفی سه مورد از بهترین این ابزارها می پردازیم که به کاربران دستگاه های اندرویدی اجازه می دهند، بدون نیاز به روت کردن دستگاه خود، شکلک های اموجی موجود در سیستم عامل iOS را در اختیار داشته باشند.

در حال حاضر بهترین روش در گوشی های اندرویدی برای دسترسی به اموجی های سیستم عامل iOS، تعویض صفحه کلید و استفاده از یک برنامه غیررسمی در این بخش است. می توان در سرویس Play Store، انبوهی از برنامه های فعال در این جوزه را یافت و همین موضوع سبب شده است انتخاب یک برنامه کارآمد و قدرتمند، کاری سخت و دشوار باشد.

برای دسته کاربرانی که با انتخاب بهترین برنامه در این حوزه مشکل دارند این مطلب می تواند بسیار عالی باشد و به آن ها در صرفه جویی زمان کمک کند.

پیش از بررسی این برنامه ها باید توجه داشت که میزان دسترسی به این اموجی ها به برنامه ای که در حال استفاده از آن هستید وابسته است. به عبارت دیگر، اگر در برنامه ای نتوانستید از اموجی های سیستم عامل iOS استفاده کنید، بدانید که آن برنامه، قابلیت پشتیبانی از آن ها را در اختیار ندارد.

برنامه Emoji Keyboard

برنامه Emoji Keyboard

این برنامه صفحه کلید دارای انبوهی از شکلک های مختلف، از جمله اموجی های سیستم عامل iOS است؛ که کاربران می توانند آن را برای مخاطبان خود ارسال کنند.

از میان دیگر قابلیت های عالی اپلیکیشن Emoji Keyboard می توان به امکان شخصی سازی ظاهر آن اشاره کرد. کاربران می توانند علاوه بر Theme، ابعاد کلیدهای صفحه کلید را هم به سلیقه خود تغییر دهند تا در هنگام استفاده از آن و شکلک های موجود در آن، احساس راحتی کنند.

این برنامه را می توانید از طریق این لینک برای دستگاه خود دانلود کنید.

برنامه iMore Emoji Keyboard

برنامه iMore Emoji Keyboard

اپلیکیشن iMore Emoji Keyboard، قابلیت آن را دارد که صفحه کلید گوشی های آیفون به همراه با رابط کاربری و شکلک های اموجی آن را به دستگاه های اندرویدی بیاورد. در اصل باید گفت که رابط کاربری این برنامه بسیار زیبا طراحی شده است و نمی توان از این نظر نقدی به آن وارد کرد. این برنامه تمامی قابلیت های پایه و موردنیاز کاربران از یک صفحه کلید مجازی را در اختیار آن ها می گذارد. علاوه بر این، امکان ارسال اموجی های خاص و حتی فایل های GIF نیز توسط آن وجود دارد.

در کنار این قابلیت ها، برنامه iMore Emoji می تواند از انبوهی از Theme ها نیز پشتیبانی کند که به صورت جداگانه از طریق سرویس Play Store در دسترس هستند. به عنوان مثال یکی از بهترین این Theme ها، Phone X keyboard نام دارد که سبب می شود برنامه iMore Emoji، دقیقاً صفحه کلیدی با ظاهر گوشی های آیفون را فراهم کند.

در کل باید گفت استفاده از این برنامه می تواند بسیار لذت بخش باشد. این برنامه از طریق این لینک قابل دریافت است.

برنامه Kika Keyboard

برنامه Kika Keyboard

اپلیکیشن Kika Keyboard، تنها اموجی های گوشی های آیفون را در خود جای نداده است؛ بلکه انبوهی از شکلک های دیگر را هم در دسترس کاربران قرار می دهد. با توجه به این موضوع باید گفت اگر به صفحه کلیدی نیاز دارید که انبوهی از شکلک های اموجی مختلف را در خود جای داده و به قابلیت های فراوانی مجهز است، می توانید از این برنامه استفاده کنید.

می توان در این برنامهِ صفحه کلید، قابلیت های مهمی نظیر ارسال فایل های GIF، ارسال استیکر، لغزش انگشت برای تایپ سریع متون، سیستم تصحیح خودکار کلمات و انبوهی از دیگر قابلیت ها را در اختیار داشت. این قابلیت ها سبب شده است که تجربه استفاده از این برنامه نسبت به بسیاری از دیگر برنامه ها، که شکلک های اموجی گوشی های آیفون را در خود جای داده اند بهتر باشد.

این برنامه را می توانید از طریق این لینک برای دستگاه خود دانلود کنید.

سخن پایانی
باید گفت در سیستم عامل اندروید دسترسی به شکلک های اموجی گوشی های آیفون، کار سخت و دشواری نیست و تنها باید یک برنامه صفحه کلید مناسب که دارای مجموعه کاملی از شکلک ها است را انتخاب و بر روی دستگاه  نصب کرد.

در حال حاضر می توان انبوهی از برنامه ها را یافت که مدعی هستند توانایی اضافه کردن صفحه کلید و شکلک های سیستم عامل iOS به دستگاه های اندرویدی را دارند. اما باید توجه داشت که عموم آن ها دارای عملکرد ضعیفی هستند و نمی توانند این قابلیت ها را فراهم کنند. عمچنین بخش قابل توجهی از این برنامه ها نیز هم اکنون توسط سازندگان خود پشتیبانی نمی شوند.

با توجه به این موضوع به کاربرانی که به شکلک های اموجی آیفون علاقه مند هستند توصیه می کنیم از یکی از برنامه هایی که در بالا معرفی شد استفاده کنند.

منبع:شهرسخت افزار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *