افزایش ظرفیت باتری نسخه 2018 آیفون X

باتری را باید پاشنه آشیل آیفون های تولیدی اپل دانست و انتظار می رود ظرفیت باتری نسخه 2018 آیفون X افزایش پیدا کند.

ظرفیت باتری آیفون های اپل نسبت به محصولات اندرویدی کمتر است بنابراین معمولا آیفون ها شارژدهی پایین تری دارند. به نظر می رسد اپل خواهان تغییر این روند باشد. بر اساس گزارش منتشر شده از ETNews، آیفون های تولیدی سال آینده اپل دارای ظرفیت باتری بیشتری باشند.

بنابر ادعای مطرح شده در این گزارش، افزایش ظرفیت باتری در محصولات آینده اپل توسط تغییر طراحی باتری صورت می گیرد و استفاده از این باتری باعث افزایش شارژدهی آیفون ایکس شده است.

آیفون X

بر اساس گزارش منتشر شده توسط ETNews، نسخه 2018 آیفون X به جای استفاده از دو سلول باتری که با طراحی L شکل در کنار هم قرار گرفته اند، از یک سلول L شکل استفاده می کند. برای اتصال این دو باتری در آیفون 10، از یک قطعه استفاده شده که در صورت حذف آن، ظرفیت باتری نسخه 2018 آیفون X افزایش می یابد.

در گذشته نیز شایعاتی منتشر شده بود مبنی بر اینکه ظرفیت باتری آیفون های سال 2018 افزایش می یابد. در حالی که تا حدودی در رابطه با افزایش ظرفیت باتری آیفون X در سال 2018 اطمینان داشتیم ولی برای اولین بار با نحوه انجام این کار آشنا شدیم.

گزارشات و شایعات به معرفی 3 آیفون جدید با طراحی مشابه آیفون ایکس در سال 2018 اشاره می کنند. یکی از این دستگاه ها دارای نمایشگر 6.1 اینچی با فناوری LCD خواهد بود و دو مدل دیگر به پنل OLED مجهز می شوند.

منبع: کلیک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *