آیفون 11 با دوربین سه گانه

امروز تصویری از قالب آیفون 11 با دوربین سه گانه به اینترنت راه پیدا کرده که خبر از استفاده از دوربین اصلی سه گانه در این گوشی هوشمند می دهد.

بر اساس شایعاتی که تا به امروز به اینترنت راه پیدا کرده، آیفون های 2019 اپل به دوربین های پیشرفته ای مجهز می شوند. تعدادی از گزارش ها به استفاده از دوربین اصلی سه گانه در آیفون 11 اشاره کرده بودند که هم اکنون تصویری از قالب این گوشی هوشمند در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

این تصویر در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده که قالب های تولیدی آیفون های 2019 را به نمایش می گذارد. بر اساس این تصویر، آیفون 11 و برادر آن به دوربین اصلی سه گانه مجهز می شوند. در گذشته رندرهای این گوشی های هوشمند به اینترنت راه پیدا کرده بود که شباهت زیادی به این قالب ها داشتند.

در این تصویر شاهد حضور دو آیفون هستیم که انتظار می رود نسخه عادی و مکس آن باشد. در حالی که گزارشی در رابطه با نام رسمی این گوشی های هوشمند منتشر نشده، انتظار می رود این محصولات با نام آیفون XI و XI مکس روانه بازار شوند. این احتمال وجود دارد که تصویر منتشر شده جعلی باشد.

آیفون 11 با دوربین سه گانه

با توجه به انتشار گزارش های فراوان در رابطه با استفاده از دوربین اصلی سه گانه در آیفون های 2019، معرفی محصولی از سوی اپل با این ویژگی برای ما تعجب برانگیز نخواهد بود (آیفون 11 و 11 پلاس با دوربین اصلی سه گانه از راه می رسند).

در سال های اخیر شاهد استفاده از چندین دوربین در گوشی های هوشمند بودیم که بالاترین آن مربوط به نوکیا 9 پیور ویو است. این محصول از دوربین اصلی پنج گانه بهره می برد.

امسال سامسونگ گوشی های سری گلکسی S10 را مجهز به دوربین اصلی دوگانه، سه گانه و چهارگانه روانه بازار کرد. با توجه به این موارد، اپل نیز باید از چندین سنسور برای دوربین اصلی گوشی های آینده خود استفاده کند.

منبع:کلیک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *