آپدیت جدید ویندوز 10

آپدیت جدید ویندوز 10 از سوی مایکروسافت منتشر شد. این بروزرسانی علاوه بر رفع مشکلات گذشته، قابلیت های جدیدی را به این سیستم عامل اضافه می کند.

شرکت مایکروسافت اظهار داشت که آپدیت جدید ویندوز 10 با نام آپدیت 10 مه 2019، آماده استفاده است. بزرگترین تغییر این آپدیت آن است که پس از حدود 4 سال که کاربران امکان کنترل آپدیت ویندوز خود را نداشتند، اکنون می توانند خود کنترل این آپدیت ها را به دست بگیرند.

در زمان رونمایی از ویندوز 10، یکی از بزرگترین تغییراتی که درباره آن ذکر شد، بهبود سیستم های آپدیت بود. اگرچه سیستم های آپدیت بهبود یافته بودند، با این وجود، سیستم Cumulative برای بسیاری از افراد کارایی نداشت. این آپدیت ها ماهانه ارائه می شدند و افراد برای آپدیت های جزئی نیز باید همین آپدیت های کلی را انجام می دادند. مایکروسافت اظهار داشته که پس از آپدیت جدید ویندوز 10 ، آپدیت ها جزئی تر و ساده تر خواهند شد.

آپدیت جدید ویندوز 10

اکنون با نصب آپدیت جدید ویندوز 10، کاربران بسیاری از اینکه می توانند کنترل آپدیت سیستم خود را در دست داشته باشند، بسیار راضی تر خواهند بود. برای کاربرانی که به دنبال شفافیت بیشتر هستند، مایکروسافت لینکی به نام Windows Release Health Dashboard را قرار داده تا بتوانند راحت تر در جریان مسائل مختلف قرار بگیرند.

این آپدیت بدون تردید ویژگی های دیگری را نیز در بر دارد. در این آپدیت یک تم نوری جدید ارائه شده و کورتانا نیز دیگر بخشی از نوار ابزار نیست و اپلیکیشن مخصوص به خود را در نوار ابزار دارد.

این آپدیت ویژگی های پیچیده تری از جمله ویندوز سندباکس نیز دارد. ویندوز سندباکس به کاربر اجازه اجرای اپلیکیشن ها در یک نسخه مجازی از سیستم ‌عامل و تست برنامه ‌ها و فایل‌ ها را در یک محیط امن که از سیستم اصلی مجزا است، می دهد. این سیستم شباهت هایی نیز به هایپر وی دارد، اما استفاده از سندباکس بسیار ساده تر است.

آپدیت جدید ویندوز 10

اگر به چک کردن آپدیت جدید ویندوز 10 علاقه مند هستید، می توانید در قسمت آپدیت ویندوز خودT آن را جست و جو کنید و در صورتی که سیستم شما دارای سخت افزار , یا نرم افزار مسدود کننده نباشد، آن را دریافت خواهید کرد. شما می توانید از طریق لینک Windows 10 Download نیز این آپدیت را انجام دهید.

منبع:کلیک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *